Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Ukrainian Freedom Voices: на ТЕТ покажуть благодійний концерт

20.06.2022
об 10:53

26 червня о 20:00 на телеканалі ТЕТ покажуть благодійний концерт підтримки Ukrainian Freedom Voices, який збере найвідоміших українських зірок на сцені у Празі. Європейський музичний фестиваль Metronome Prague організує окремий захід Ukrainian Freedom Voices, щоб підтримати Україну.

Захід створено, аби висловити підтримку вимушеним українським переселенцям у Чехії, давши можливість наживо почути найулюбленіших виконавців Батьківщини. До того ж організатори бачать у заході й поглиблення чеської обізнаності про музику України.

Головною благодійною метою концерту є збір коштів на медичне обладнання для українських лікарень, які приймають дітей, постраждалих під час воєнних дій.

На празькій сцені фестивалю виступлять найпопулярніші виконавці української естради: ALEKSEEV, Jerry Heil, KAZKA, MÉLOVIN, TVORCHI. Хедлайнеркою концерту стане NK.

Окрім телеканалу ТЕТ, концерт транслюватиметься відомими чеськими телеканалами, такими як Óčko TV та Cheska Televizia.

Чеська сторона залучить у концерті й відомих чеських виконавців, які привітають українців зі сцени, а також підтримають їх у соцмережах.

Metronome Prague — один із найбільших музичних фестивалів, що проходять у центрі Праги щоліта. З 2016 року захід просто неба пропонує гостям дивовижне поєднання великих міжнародних імен та місцевих чеських артистів, різноманітних жанрів та музичних епох.

 

Джерело: ТЕТ

Читайте також:

Новини

«Клондайк» та «Терикони» покажуть у паризькому Центрі Помпіду

19 червня у легендарному паризькому Центрі Помпіду програма La Berlinale à Paris представить французькі прем'єри двох українських фільмів – драми Марини Ер-Горбач "Клондайк" та документального фільму Тараса Томенка "Терикони".

16.06.2022
об 15:09

Новини

«Чорний Адам»: коли в Україні вийде в прокат новий фільм DC

Минуло майже 5000 років відтоді, як стародавні боги зробили Чорного Адама (Двейн Джонсон) всемогутнім. І відразу ж запроторили до в’язниці. Проте він звільниться зі своєї земної гробниці і покаже сучасному світові власну унікальну форму правосуд

08.06.2022
об 13:57