Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Учасниці «Супер Топ модель по-українськи» приміряли на себе сукню-неваляшку

30.10.2020
об 18:27

Дівчата з реаліті «Супер Топ модель по- українські знялися в соціальному ролику. На себе вони «приміряли" образ планети, яка бореться з наслідками проблем, створених людьми.

У рамках шоу одне з випробувань для учасниць було зняти соціальний ролик про проблеми нашої планети. Фільмування відбувалося під керівництвом  ведучої Алли Костромічової та експерта Соні Плакидюк, а також режисера і visual-artist Андрія Рубця. На його рахунку – відеоінсталяція для Мадонни і гурту KAZAKY.

«За задумом ролика, кожна з дівчат повинна стати планетою, яка бореться з наслідками проблем, створених людьми. Це забруднення води і повітря, вирубка лісів, пожежі, браконьєрство тощо. Учасниця – це планета, яка більше не може терпіти проблеми, написані на полотнах. Її завдання – зірвати ці полотна, продемонструвавши міць, силу і полегшення від того, що проблема вирішена», - розповіла про суть завдання СОНЯ ПЛАКИДЮК.

Метою дівчат було не лише втілити задум у життя, а й змусити глядачів замислитись про глобальні проблеми.

«Вірю в те, що кожен починає з себе. Наприклад, я сортую сміття, у мене є пляшечка, з якої п'ю, щоб не використовувати пластик. Про проблеми треба говорити. Якщо їх озвучує медійна, відома людина, це привертає увагу», - зазначила АЛЛА КОСТРОМІЧОВА.

Працювати дівчатам було складно. Під час зйомки кожній потрібно було показати сильну емоцію, але при цьому учасниця не бачила повної картинки –на якому тлі все це буде відбуватись, а зірвані полотна не можна було кидати перед собою. Та одна з головних складностей була сукня. Під нею була особлива конструкція, в якій дівчата могли кружляти й мати вигляд планет. Працювала вона за принципом неваляшки – щоб дістати до полотна, потрібно було розгойдуватися в різні боки. Впоратися з таким завданням без фізичної підготовки дуже важко. На  виготовлення такого вбрання в художників з костюмів пішло 26 метрів штор і два тижні роботи.

«Сукня складається з кількох шарів. Верхній – спідниця-сонце з тканини діаметром у шість метрів, під ним – фатиновий чохол, що тримав форму. І нижній шар зі спортивного біфлексу – він був закріплений по колу й тягнувся в різні сторони, щоб у дівчат була точка повернення. Тобто, вони падають вниз, а тканина їх тримає та «пружинить» назад», – розповіла головна художниця з костюмів ЛЮДМИЛА БУРЛАК.

Дізнатись, хто найкраще впорався із завданням та побачити, як усе це відбувалось, можна у шоу «Супер Топ модель по-українськи» у  п’ятницю, 30 жовтня о 19:00 на Новому каналі.

Джерело: пресслужба Нового каналу

Читайте також:

Новини

Обрано переможницю «Супер Топ-моделі по-українськи»

У п’ятниця на «Новому каналі» можна буде побачити прем’єру модельного реаліті «Супер Топ-модель по-українські». Поки глядачі дивитимуться перші випуски – творці шоу працюють над монтажем фінальної серії.

01.10.2020
об 19:07

Новини

Прем’єра шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Дівчата з минулих сезонів кардинально передивились свої погляди на життя та змінили поведінку. Побачити так це чи ні, а також оцінити наряди учасниць, їхні образи та стиль ведучих можна вже за декілька годин.

16.10.2020
об 17:24

Новини

Учасниці «Супер Топ модель по-українськи» приміряли на себе сукню-неваляшку

Дівчата з реаліті «Супер Топ модель по- українські знялися в соціальному ролику. На себе вони «приміряли" образ планети, яка бореться з наслідками проблем, створених людьми.

30.10.2020
об 18:27