Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

UA:Культура розповість про залізниці Аляски та Канади

20.07.2020
об 18:17

Телеканал UA:Культура розпочинає цикл фільмів про залізниці Північної Америки, в рамках якого покажуть та розкажуть, як виникнення рейкової дороги та поїздів вплинуло на розвиток населення міст та країн регіону загалом. Цикл називається «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади». Серія складається з документальних фільмів, які транслюватимуть на каналі з 20 по 24 липня о 22:10.

Для того, щоб зняти ці стрічки, британський журналіст Майкл Портільйо перетнув Атлантичний океан та проїхався залізницями Північної Америки.

Перший фільм циклу розкаже про подорож трансконтинентальними й місцевими залізницями Аляски. З популярного у період золотої лихоманки міста Талкітна, що на Канадському півострові глядачі потраплять до Національного парку Деналі, дізнаються про першопрохідців-золотошукачів, побачать копальні, яким вже понад 100 років та «відвідають» місто Джуно, де є підприємство, що займається відновленням старовинних паротягів.

 

Джерело: UA:Культура

 

Читайте також:

Новини

«ВишиванкаDAY» 21 травня на каналі «Україна 24»

Споконвіків вишита сорочка вважалася головним українським оберегом. Сьогодні вишиванка — це ДНК нашої нації, що об'єднує українців незалежно від того, у якій точці світу вони перебувають.

21.05.2020
об 09:30

Новини

Фестиваль французьких комедій: Прем’єра ненаписаного твору

Сьогодні в Україні розпочинається безкоштовний Фестиваль французьких комедій. Відбуватиметься дійство онлайн, триватиме 10 днів, протягом яких глядачам продемонструють п’ять фільмів. Транслюватимуться вони українською мовою на сайті: ukrsibbank-cinema.org.ua. Протягом декількох останніх днів ми знайомили вас з програмою заходу, сьогодні розповідаємо про останню стрічку «Едмон».

14.07.2020
об 11:12

Новини

Експерти склали прогноз бокс-офісу фільму «Тенет»

Фантастичний фільм «Тенет» має зібрати в прокаті не менше ніж 800 мільйонів доларів, щоб окупитися й почати приносити студії Warner Bros. прибуток. Про це повідомляє з посиланням на свої джерела видання Indie Wire.

16.07.2020
об 11:22