Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

UA:Культура продовжує знайомити глядачів з залізницями Північної Америки

22.07.2020
об 20:03

Сьогодні, 22 липня, глядачів телеканалу UA:Культура чекає ще одна серія з циклу документальних фільмів «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади».

Журналіст Майкл Портільйо розповість про  подорож західним канадським узбережжям з Ванкувера до Калгарі, британську спадщину та колоніальне минуле Канади. Завдяки тому, що тут проклали залізничні рейки в містах з’явились християнські місіонери, розпочалась масштабна лісозаготівля і навіть вдалося розмістити в містах Королівський флот. Глядачі зможуть «відвідати» місто Вікторія, де дізнаються більше про культуру корінних народів Канади та художницю Емілі Карр, що отримала визнання після того, як почала писати портрети індіанців. Трансляція стрічки розпочнеться о 22:10.

Читайте також:

Новини

«Україна 24» став доступний на платформі Kartina.TV

Канал «Україна 24» з’явився на міжнародній платформі ОТГ-оператора Kartina.TV і став доступним глядачам у Європі та Америці.

17.07.2020
об 13:20

Новини

UA:Культура розповість про залізниці Аляски та Канади

Телеканал UA:Культура розпочинає цикл фільмів про залізниці Північної Америки, в рамках якого покажуть та розкажуть, як виникнення рейкової дороги та поїздів вплинуло на розвиток населення міст та країн регіону загалом. Цикл називається «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади». Серія складається з документальних фільмів, які транслюватимуть на каналі з 20 по 24 липня о 22:10.

20.07.2020
об 18:17

Новини

UA:Культура демонструє цикл фільмів про залізниці Аляски та Канади

Британський журналіст Майкл Портільйо створив цикл фільмів про залізниці Північної Америки. Нині телеканал UA:Культура демонструє стрічки українському глядачу. Серія документальних фільмів має назву «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади» та розповідає про те, як залізна дорога вплинула на розвиток міст і країн регіону в цілому.

21.07.2020
об 19:17