Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

UA:Культура демонструє цикл фільмів про залізниці Аляски та Канади

21.07.2020
об 19:17

Британський журналіст Майкл Портільйо створив цикл  фільмів про залізниці Північної Америки. Нині телеканал UA:Культура демонструє стрічки українському глядачу. Серія документальних фільмів  має назву «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади» та розповідає про те, як залізна дорога вплинула на розвиток міст і країн регіону в цілому.

Телеканал UA:Культура сьогодні, 21 липня, буде показувати другу серію циклу серіалу, де розповідається про вузькоколійну залізницю під назвою «Білий перевал», що була побудована у Юконі наприкінці ХІХ століття. Глядачі зможуть побачити традиційні танці корінних мешканців канадських територій, дізнатись подробиці про їзду в упряжці, запряженій хаскі, та про найулюбленіший спорт канадців – хокей.

Фільм розпочнеться о 22:10.

Читайте також:

Новини

«Україна 24» став доступний на платформі Kartina.TV

Канал «Україна 24» з’явився на міжнародній платформі ОТГ-оператора Kartina.TV і став доступним глядачам у Європі та Америці.

17.07.2020
об 13:20

Новини

UA:Культура розповість про залізниці Аляски та Канади

Телеканал UA:Культура розпочинає цикл фільмів про залізниці Північної Америки, в рамках якого покажуть та розкажуть, як виникнення рейкової дороги та поїздів вплинуло на розвиток населення міст та країн регіону загалом. Цикл називається «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади». Серія складається з документальних фільмів, які транслюватимуть на каналі з 20 по 24 липня о 22:10.

20.07.2020
об 18:17