Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У суботу гості знову збируться на «Звану вечерю»

30.07.2020
об 19:44

Що приготує лікар, за якими критеріями оцінюватиме вечерю «український Шварцнеггер» і скільки балів поставить ефектна красуня спортсмену за його кулінарний талант – дізнайтесь вже цієї суботи.

Цими вихідними на СТБ покажуть вже другий випуск кулінарного шоу «Звана вечеря». Четверо суперників зійдуться у кулінарних «боях». Задача кожного – приготувати вишукану вечерю та пригостити нею гостей. Останні повинні оцінити смак страви та привітність господаря під час застілля і виставити йому бали – від 1 до 10. Переможе той, хто «назбирає» найбільше балів й отримає грошовий приз.

Нагадаємо, у першому випуску проєкту в кулінарному батлі зійшлись ексентрічний фермер, спадкова травниця, ревізор та гламурна блогерка. Учасники готували страви з органічних овчей з городу, в якості інгредієнтів використовували мухомори та ковбасу, термін придатності якої стік. Наприклад, ревізор Максим Несміянов придбав «просрочені» продукти в магазині, тож його звана вечеря вартувала чоловікові лише 9 копійок.

«Більшість споживачів, побачивши на полицях товар з простроченим терміном придатності просто проходить повз. Натомість, у багатьох супермаркетах є спеціальна програма: якщо покупець знайшов або придбав прострочений, чи зіпсований продукт, йому повинні продати цей самий товар за 9 копійок, але вже свіжий», - розповів виконавчий директор «Спілки споживачів України» МАКСИМ НЕСМІЯНОВ.

У дргому випуску за столом «зустрінуться» «український Шварцнеггер» Тимур Мазур, професійний спортсмен Руслан Набієв, ефектна красуня Олеся Філімоненко та лікарка проєкту «Я соромлюсь свого тіла» Людмила Шупенюк. Хто і як дивуватиме своїх гостей дивіться 1 серпня, о 19:00 на каналі СТБ.

 

Джерело: пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

Fashion Film Festival Kyiv оголосив фіналістів

Нині в Україні втретє проходить Fashion Film Festival Kyiv-2020. Триватиме він до 3 вересня. До участі в конкурсній програмі в цьому році було подано 124 роботи. У шортлист потрапило 16 фільмів. Для шести з них показ під час FFFK стане прем’єрним.

28.07.2020
об 13:12

Новини

Перший «Золотий Дюк» 11-го ОМКФ знайшов свого володаря

Поволі стають відомі імена тих, хто отримає нагороди під час 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Наразі організатори оприлюднили ім’я того, хто отримає «Золотого Дюка» за внесок у кіномистецтво.

28.07.2020
об 16:10

Новини

На «Новому каналі» ось-ось презентують тревел-реаліті «У кого більше?»

Головні герої намагатимуться знайти роботу та житло в таких небезпечних країнах як Камбоджа, Індонезія, В’єтнам, Мадагаскар, Танзанія, Таїланд, Індія та інші. Головна мета – заробити якомога більше грошей. Той, хто програє – буде вимушений їсти жуків або купатись у болоті.

29.07.2020
об 16:27