Трейлери та відео
Популярні пости
У багатьох сферах діяльності ми звикли до стратегічного планування, однак 2020 рік наглядно показав, що навіть найідеальніші плани при певних обставинах не спрацюють. Теле- та кіноіндустрія навесні цього року опинилися в пастці. Як епідемія змінила плани щодо виробництва та трансляції контенту розповіли топ-менеджери української медіагрупи StarLightMedia в інтерв’ю виданню MBR. Зокрема, про корективи планів та інші рішення компанії розповів голова StarLightMedia Дмитро Троїцький.
Уважні телеглядачі помітили, що у новому сезоні на національних каналах транслюють не тільки новий контент, а й той, що вже був в ефірі. За словами голови StarLightMedia Дмитра Троїцького, група виявилась готовою до карантину. Навіть через обмеження її стратегія не змінилася, хіба що довелося внести певні коригування. Адже частину запланованих на осінь серіалів компанія не мала можливості відзняти.
«Частково ми пішли у повторні покази деяких програм, тому що були затримки, зупинялися зйомки. Прем'єрних випусків програм буде менше, але ми намагатимемося зробити це максимально непомітним для глядача. Ми розробили дуже суворий протокол проведення зйомок на базі протоколів європейських країн з аудіовізуального виробництва в умовах пандемії. Він відповідає українському законодавству та передбачає багато реальних заходів для захисту людей. Звісно, його дотримання це, передусім, додаткове інвестування у безпеку. Документ має багато аспектів, наприклад, - здорожчення зйомок, ускладнення процесів, супервайзинг. Загалом, це ціла надбудова, новий елемент, що несподівано з'явився в нашому житті», - зазначив ДМИТРО ТРОЇЦЬКИЙ.
Також голова StarLightMedia вважає, що епоха нових ідей закінчилася. Глядачів вже не вражатимуть новими шоу, а будуть вдосконалювати ті, що вже є в ефірі. Їх модернуватимуть та ще більш адаптуватимуть.
«Хочеться сказати правду: з погляду нон-скриптед, золота епоха відкриттів, здивувань і нових вражаючих форматних ідей закінчилася в усьому світі. В топі світових форматів - чотири-п'ять назв, які в різних країнах будуть однаковими. Дуже рідко з'являються нові проэкти, зазвичай це щось добре забуте старе. Варто відзначити, що канал СТБ - рекордсмен із кількості форматів-довгожителів, у жодній країні немає стількох сезонів декотрих шоу. Гадаю, інша потенційна та набагато більша територія для розвитку - це серіали, величезна кількість варіативних світів, що лише зростатиме. Українські серіали зараз роблять перші кроки, і ця галактика має серйозний потенціал дивувати та вражати новизною», - додав ДМИТРО ТРОЇЦЬКИЙ.
А ось повертатись до готового закупівельного контенту група не планує. Український глядач не звик до програм виробництва Франції, Британії чи інших країн. Національному телебаченню підходить тільки локальне виробництво, впевнені у StarLightMedia.
«Споживання контенту молодою аудиторією істотно змінилось - вони все дивляться на телефонах, зокрема і телевізійний контент, що дуже активно представлений у діджиталі й добре там працює. Головне питання сьогодні - як телебаченню перетворитися із постачальника контенту на контентмейкера. Власне, у цьому його доля: для створення якісного контенту лише у телебачення є ресурси та професійна експертиза. Однак з погляду доставки воно наразі обмежене телемовленням. Перехід в інші середовища і монетизація в них - найбільш нервова й гостра проблема натепер», - зазначив ДМИТРО ТРОЇЦЬКИЙ.
У кожного телеканалу, що належить групі StarLightMedia, є чітке розмежування аудиторії. Так, наприклад, «Новий канал» позиціонується, як мовник для молоді, ICTV - це чоловіча аудиторія з невеликою часткою присутності жінок, а СТБ - навпаки.
«Основна боротьба йде за увагу жінок. Саме вони найцікавіші рекламодавцям, і демографічно всі намагаються бити в одне місце. Зрозуміло, що глядачки СТБ, «України» та «Плюсів» різні, але вони багато в чому перетинаються. Абсолютно точно в кожного каналу є лояльна частина аудиторії, в котру вони й ціляться»,- говорить ДМИТРО ТРОЇЦЬКИЙ.
Не зважаючи на всі складності року, компанія має оптимістичні прогнози щодо фінансових підсумків цих 366 днів, адже це одна з небагатьох компаній, що є дійсно прибутковою медіагрупою.
Джерело: MBR
...
02.11.2020
об 19:57
03.11.2020
об 15:34
30.10.2020
об 18:27
04.11.2020
об 12:24
05.11.2020
об 12:28