Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У серіалі «Перші ластівки. Zалежні» нові актори та персонажі

08.09.2020
об 16:26

Творці серіалу починають привідкривати завісу складу нового сезону серіалу «Перші ластівки. Zалежні». Так, до проєкту доєдналась Анастасія  Пустовіт. Широкої популярності молода акторка набула після головної ролі у фільмі «Коли падають дерева» і серіалу «Таємниці».

У «Перших ластівок. Zалежні» Настя грає одну з головних ролей. Деталі зовнішності і характеру її героїні нині ще залишаться таємницею. Але, схоже, персонаж актрисі дістався не з легких. На знімальному майданчику вона зізналася, що багато спілкувалася зі сценаристом Євгеном Туніком і режисером Валиком Шпаковим, щоб краще зрозуміти героїню.

«Мені здається, головне кредо цієї людини: «У мене просто не було іншого вибору...», – так говорить про свою героїню АНАСТАСІЯ ПУСТОВІТ.

Робота на знімальному майданчику кипить. Графік зйомок щільний і так вийшло, що Анастасія Пустовіт відзначала свій 25-й день народження на роботі.

«Я люблю те, чим займаюся. Робота – частина мого життя, якщо не все життя. Все, що я вивчаю й чим цікавлюся, так чи інакше калібрується під неї. Тому вже третій рік поспіль відзначаю день народження на знімальному майданчику або на сцені театру. І я щаслива, що в цей момент я можу займатися улюбленою справою. Можливо, років так через 10 мені захочеться відзначити день народження десь в Іспанії чи на Мальдівах. Сказати всім: «Прощавайте! Не турбувати!» – і полетіти. Та наразі я абсолютно щаслива. Позаминулий день народження я зустріла на зйомках, минулий – на сцені театру, а цей випав на «Перші ластівки. Zалежні», - розповіла АНАСТАСІЯ ПУСТОВІТ.

Зазначимо, новий сезон «Перших ластівок» буде антологією. Актори залишаться незмінними, а от герої і фабула будуть нові. Прем'єра запланована на кінець 2020 року.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Медіа група Україна» розповіла про амбітні плани на ринку

Нові корпункти, проєкти та побудова монобренду – такі основні напрямки в роботі нині прагне реалізувати «Медіа група Україна».

02.09.2020
об 17:06

Новини

Розпочалися зйомки мелодрами «Жити з Надією» від студії «Квартал 95»

У Києві стартували зйомки 4-серійної комедійної мелодрами від студії «Квартал 95» для каналу «Україна». Мінісеріал називається «Жити з Надією». У перший знімальний день після першого відзнятого кадру режисер разом з членами групи по традиції розбили на щастя тарілку.

04.09.2020
об 16:23

Новини

Зірка «1+1» відкрила Школу Супергероїв у Херсоні

Телеведуча «1+1» та кураторка Школи Супергероїв Наталія Мосейчук і засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір. Школа Супергероїв з’явилася у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

06.09.2020
об 11:31

Новини

У вересні в прокат виходить історичний екшн «Тарас. Повернення»

Вперше за 50 років виходить фільм про Тараса Шевченка. Масштабний історичний екшн «Тарас. Повернення» з’явиться на великих екранах 24 вересня.

08.09.2020
об 14:24