Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У пошуках Атлантиди: нова програма на Discovery

19.11.2021
об 10:46

Атлантида зачаровує істориків та філософів уже понад дві тисячі років. Це місце відоме як найбільш загадкова містерія світу. Експерт Стел Павлу та вулканолог Джесс Фенікс, використовуючи свіжі факти, намагатимуться розкрити таємницю зникнення незвичайної цивілізації у новому шоу Discovery «У пошуках Атлантиди».

Розкопуючи затонулі міста, архаїчні артефакти та місця геологічних катастроф, Стел і Джесс подорожують по всьому світу, досліджуючи стародавні поселення в пошуках легендарного загубленого міста.

Разом Стел та Джесс знаходять докази, що вказують на падіння легендарної Атлантиди. Їхній досвід допомагає їм у цьому: експерт Стел Павлу є автором новаторської теорії щодо дати знищення Атлантиди, він вважає, що це сталося на початку п’ятого тисячоліття до нашої ери. А вулканологиня та дослідниця Джесс Фенікс завдяки своїй роботі побувала на шести континентах, де організувала та очолювала понад 25 науково-дослідних експедицій. 

Протягом експедиції Стел і Джесс опинятимуться у неймовірних місцях. Вони побувають на Чорному морі, де досліджуватимуть 7000-річний скелет, похований у золотих скарбах. Також вони побачать таємничий грецький острів, де жителі розвиненої стародавньої цивілізації побудували масивну мармурову піраміду. Стел Павлу та Джесс Фенікс вивчатимуть нові археологічні місця вздовж Адріатичного узбережжя Хорватії. Підводні реліквії стародавньої системи мостів приведуть їх до вікової легенди втраченого міста, в масивну воронку, яка запросто могла поглинути цілий населений пункт. 

«У пошуках Атлантиди» стартує на телеканалі Discovery з 20 листопада. 

Джерело: Pleon.ua

Читайте також:

Новини

Фільм про події 2014 року в Україні отримав Гран-Прі в Італії

Гран-Прі та ще три нагороди отримала стрічка Зази Буадзе "Мати Апостолів". Воєнна драма розповідає про безмірну материну любов. В основу фільму увійшли історії жінок, сини яких воювали за Україну у 2014 році.

16.11.2021
об 15:02

Новини

Премія за вирішення проблем екології: на Discovery стартував новий документальний фільм

Премія принца Вільяма та Королівського фонду у боротьбі з екологічними проблемами The Earthshot Prize - показана в новому документальному серіалі на Discovery. Ця премія є однією з найбільш престижних в історії. У документальному фільмі зображено етапи вирішення проблем через захист та відновлення природи, очищення повітря, відродження океанів, відновлення клімату та інші важливі теми сьогодення.

15.11.2021
об 10:20

Новини

Повернення легенди: коли вийде в ефір «Хто хоче стати мільйонером?»

Творці шоу розкрили чимало новин щодо очікувань від нового сезону шоу «Хто хоче стати мільйонером?». Однак, залишилося головне питання: коли глядачі зможуть побачити програму в ефірі?

18.11.2021
об 10:56