Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У новому випуску «Орел&Решка. Новий сезон» зіркові ведучі відкриватимуть Португалію

26.02.2021
об 16:44

Незвідані частини країни, що славиться видовищним футболом, красивими пляжами для відпочинку та смачними стравами, завтра на «Новому каналі» відкриватимуть музикант Іван Дорн і шоумен Олександр Гудков.

Щосуботи о 10:00 на «Новому каналі» глядачі подорожують разом із тревел-проєктом «Орел&Решка. Новий сезон». Завтра на прихильників мандрів чекає одна з найстаріших країн Європи з багатою історією – Португалія. Вона відкриватиметься ведучим не тільки не перевершеними краєвидами, а й смаками. Наприклад, Іван Дорн наважився скуштувати делікатес – зубастого паразита міногу.

«Мінога – це делікатесне страховисько. На моє замовлення декілька жирненьких міног зловили в річці Мондегу. Мінога – це не риба і не черв'як-переросток. Це давня істота, якій 350 мільйонів років. Половину голови міноги займає величезна присоска з зубами, нею вона присмоктується до риби і, як п'явка, випиває з неї всю кров. Замість кісток у міноги суцільний хрящ, а шкіра, вкрита отруйним слизом. Ще в неї лише одна ніздря і є третє око на потилиці», – розповів музикант.

Усе своє життя мінога живе в океані, а взимку запливає в річку, щоб відкласти яйця. Вона довго пливе проти течії, тому втрачає весь свій отруйний слиз, стає більш м’ясистою й перетворюється на делікатес. В деяких ресторанах можна скуштувати страву з цього паразита.

«Головний інгредієнт страви з міноги – її кров, яку спускають, поки тварюка ще жива. Через те, що мінога все життя пила кров інших риб, своєї в ній більше, ніж у курці. Міногу маринують у суміші її власної крові та червоного вина, а потім тушкують у цьому ж маринаді. Коли мінога готова, в рідині, що залишилася, готують липкий рис», – пояснив спосіб приготування ведучий «Орла&Решка. Новий сезон» ІВАН ДОРН.

 

Вишуканий португальський делікатес музикантові сподобався на смак.

«Солодкуватий присмак річкової риби і абсолютно немає кісток – залік. Попри дуже страшний зовнішній вигляд мінога смачна. Рис схожий на різотто, чудово поєднується з рибою, і кров зовсім не відчувається», – прокоментував свої відчуття від страви співак.

 

Які ще відкриття та пригоди чекали на ведучих «Орла&Решки. Новий сезон» побачимо суботнім ранком.

 

Джерело: Пресслужба «Новий канал»

Читайте також:

Новини

Карантинні обмеження та закриті кордони не стали на заваді зйомкам «Орел&Решка. 10 років»

Творці популярного тревел-шоу розповіли, як знімали новий сезон в умовах пандемії.

02.02.2021
об 16:37

Новини

У новому випуску «Орел&Решка. Новий сезон» зіркові ведучі відкриватимуть Португалію

Незвідані частини країни, що славиться видовищним футболом, красивими пляжами для відпочинку та смачними стравами, завтра на «Новому каналі» відкриватимуть музикант Іван Дорн і шоумен Олександр Гудков.

26.02.2021
об 16:44

Новини

Творці «Орел&Решка. 10 років» розповіли, де побувають зіркові ведучі

У новому сезоні, присвяченому 10-літтю українського тревел-шоу «Орел&Решка», в якості ведучих з’являться 20 зірок. Команда проєкту напередодні прем’єри нового епізоду шоу вирішила розповісти, куди вирушать популярні мандрівники.

03.02.2021
об 19:04

Новини

Перші випробування та інтерактивність у тревел-шоу «Орел&Решка. Новий сезон»

Вже завтра зранку глядачі «Нового каналу» побачать першу пару зіркових ведучих, які приймали участь у зйомках епізоду «Орел&Решка. Новий сезон», присвяченого ювілейному року телепрограми. У прем’єрних випусках щотижня з’являтиметься нова пара ведучих, а ще творці вирішили прикути увагу шанувальників тревел-шоу до екранів інтерактивною грою з призом, про який мріють туристи, що подорожують маршрутами ведучих «Орел&Решка».

12.02.2021
об 13:33