Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У мережі з’явився саундтрек до нового українського серіалу «Часова варта»

19.05.2020
об 15:43

На українському телебаченні очікується прем’єра нового серіалу "Часова варта", знятого в жанрі Sci-Fi, Action & Adventure. Ми хочемо представити вам саундтрек, який створили українські виконавці зі Львова – БілийБо,  Шершень та Анастасія Венгринович.

Головна ідея проекту – відтворити цікаві події української історії в пригодницькому жанрі та сучасному серіальному форматі, здатному залучити та втримати увагу аудиторій.

За підтримки Українського культурного фонду завершився етап препродакшен, розроблено сценарій пілотних серій, а також опубліковано офіційний тизер проекту.

«Виконавці саундтреку - це наші давні друзі, і коли вони ознайомилися з концепцією та сюжетом майбутнього серіалу,  у них народився текст, який, на наш погляд, дуже вдало поєднався за смислом. Тож вони запропонували покласти на музику і так вийшов саундтрек. Крім того, ми щиро раді, що молоді, ще не загальновідомі українські виконавці в такий спосіб зможуть презентувати себе і свою творчість, – зазначив Віталій Мірошников, продюсер проєкту.

Читайте також:

Новини

Українське фентезі боротиметься за глядацьку любов на дитячому кінофестивалі

Чілдрен Кінофест 2020 розпочнеться 29 травня. Протягом тижня глядачі дивитимуться роботи творчих груп з різних країн та обиратимуть переможця конкурсу. Вже оголошено учасників конкурсної програми, тож VGL cinema вирішив познайомити своїх читачів з кожною роботою окремо. Розпочнемо з сімейного пригодницького фільму українського режисера Анатолія Матешко «Фокстер і Макс».

18.05.2020
об 18:01