Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У квітні на карантині найбільше дивилися кіно і дитячий контент

08.05.2020
об 17:00
У квітні на карантині найбільше дивилися кіно і дитячий контент

Кіно і дитячий контент в топі, а спорт продовжує втрачати позиції – такі квітневі підсумки телеперегляду від Big Data UA, що моніторить телеперегляд на IPTV і OTT-сервісах.

Цифри в сегменті передбачувано виросли і досягли максимального значення з початку року: загальний телеперегляд склав 7,15% (зростання на 1,55 п.п.), щоденне середнє охоплення зросло до 32,9%, а середній час збільшилася на 39 хвилин - до 5 годин 12 хвилин.

Лідерами зі зростання виявилися дитячі канали та канали кінопоказу, а спортивні мовники продовжують втрачати аудиторію - очевидно, через відсутність спортивних заходів по всьому світу (крім, звичайно, Білорусі). Тому рейтинг квітня в цілому виглядає так:

Як бачите, показники каналів загального телеперегляду за звітний період практично не змінилися, але ця група продовжує утримувати лідируючу позицію в загальному рейтингу.

А перше місце в ній, як і раніше, займають Плюси, причому як в будні, так і у вихідні

Розважальний сегмент поліпшив позиції, і за підсумками місяця отримав почесне «срібло».

Очолив групу, як і минулого місяця, телеканал ТЕТ: за квітень йому вдалося набрати 306,8 тис. контактів з IPTV и OTT-домогосподарствами

На третьому місці розташувалася група дитячих каналів, чия частка перегляду становить 7,55% - на 0,56 п.п. вище показника в березні.

У лідерах сегменту знову канал «ПлюсПлюс»: його частка зросла на 0,19 п.п. до рівня 2,6%, а за квітень мовник згенерував 147,3 контактів

Четвертий рядок загального рейтингу закріпився за групою каналів кінопоказу, чий показник зріс на 0,73 п.п. (До 7,15%).

За підсумками місяця лідерство в групі утримав канал TV 1000 East, частка якого зросла на 0,28 п.п. - до 1,64%. Сумарно його дивилися більше 212,8 тис. домогосподарств, а середня тривалість перегляду склала 57 хвилин

На п'ятому місці влаштувалася група новинних мовників, чия частка перегляду зросла на 0,14 п.п. - до 6,97%.

Перше місце продовжує утримувати канал «Україна 24», чия частка зросла до 1,47% (на 0,17 в.п.)

Пізнавальні мовники, як і раніше, утримують шосту сходинку загального рейтингу, а каналу Viasat History вистачило приросту частки на 0,01 п.п. (до 0,66%), щоб утримати лідерську позицію:

Сьоме місце рейтингу залишилося за групою спортивних каналів. «Футбол 2» втратив 0,95 п.п. (частка 0,63%), а «Футбол 1» - 0,87 п.п. (частка 0,61%), але це не завадило їм залишитися на першому і другому місцях відповідно:

Група каналів з серіалами залишилася на восьмому місці, її беззмінний лідер - канал НЛО TV (частка зросла на 0,18 п.п. - до 1,58%):

Закриває загальний рейтинг група музичних мовників. На першому місці тут канал М1, хоча його частка знизилася до 0,55%:

Регіональні канали в загальному забігу участі не беруть, але подивитися, як тут йдуть справи, зайвим не буде:

Перше місце в групі знову в запорізького мовника «Телеканал Z» з часткою 0,158%, а в цілому сегменту за квітень вдалося отримати більш 673 тис. контактів з домогосподарствами.

Джерело: MBR.