Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У комедійному серіалі «Рідня» зіграє ПТП

10.11.2020
об 17:16

Незабаром на українському ТБ розпочнеться серіал про бізнесмена, якому доведеться обирати між тими, з ким він виріс та кар’єрою.

Комедійний серіал «Рідня» - це історія про життя мешканців невеличкого села, яке круто змінилося після того, як додому повернувся столичний бізнесмен Артем. Одну з головних ролей в проєкті виконає Клавдія Дрозд, а ще відомо, що у зйомках бере участь український продюсер та артист ПТП (Потап). Крім того, ролі у комедії «Рідня» також виконують: Інна Приходько, Євген Ламах, Олена Узлюк, Гаврило Федотов, Валерій Астахов, Олексій Череватенко, Леся Самаєва, Олексій Смолка, Олена Оларь, Катерина Кістень та інші.

«Мій герой – бізнесмен, якого драйвить можливість захопити левову частку бізнесу. Він постійно займається саморозвитком і нав’язує це все своїм співробітникам. Скоріш за все, це збірний образ усіх діячів, яких в інтернеті велика кількість. Я сам такий, до того ж знаю багато подібних бізнесменів, коучів, замотивованих людей, які готові робити все, коли їх щось драйвить. Тому мені було легко вжитися в цю роль. Але мій персонаж – антигерой, який бореться за матеріальне. У своєму житті я намагаюся робити все заради добра та радості», - розповів про свою роль ПТП.

За сюжетом серіалу, Артема Короленка, успішного та безпринципного менеджера великої компанії, всупереч його волі відправляють у відрядження до маленького містечка Рідня. Нове завдання шефа для нього не важче за попередні, але цього разу Артему доведеться зустрітися з тими, з ким він виріс, та піти проти тих, хто його по-справжньому любить. Адже Рідня – це його мала батьківщина.  Що обере Артем – кар’єру або рідних людей – вже незабаром можна буде побачити на каналі «1+1».

Читайте також:

Новини

Сьогодні на ICTV прем’єра детективного серіалу про ветеранів АТО

Сьогодні, 29 вересня, о 21:30 дивіться на каналі  ICTV прем'єру детективного серіалу «Доброволець» від режисера «Кіборгів» і «Захара Беркута» Ахтема Сеітаблаєва. В ньому йдеться про бійців АТО, які намагаються протистояти терористам у Києві. Зазначимо, серіал «Доброволець» створено за підтримки Українського культурного фонду.

29.09.2020
об 14:37

Новини

Стало відомо, хто ще з українських зірок зіграє в продовженні серіалу «Великі Вуйки»

Новий сезон комедійного проєкту «Великі Вуйки. Вдома краще» вже незабаром буде демонструватися на телебаченні. А поки що його творці потроху відкривають секрети та розповідають про акторський склад серіалу.

31.10.2020
об 11:26

Новини

Стівен Кінг розповів про кращий з найкращих серіалів 2020 року

Свій допис з відгуками «король жахів» виклав у соціальній мережі. Багато шанувальників таланту Стівена Кінга зазначили, що також дивитимуться цей серіал і подякували за пораду.

06.11.2020
об 19:33

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15