Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У Києві Star Media фільмує мінісеріал «Чуже щастя»

06.10.2021
об 14:52

Історія Ольги, яку на екрані втілить Любава Грешнова, наповнена коханням, зрадами, а ще на неї чекають падіння та злети у 4-серійному фільмі «Чуже щастя», зйомки якого розпочала кінокомпанія Star Media.

За сюжетом, щасливе та безтурботне життя Олени переривається звісткою про те, що її чоловік – багатий бізнесмен Захар – має вагітну коханку. Після розлучення Олена опиняється на межі – колишній чоловік позбавляє її грошей, житла та запроторює до психлікарні, щоб забрати дочку. Олена починає нове життя, яке готує нові випробування та драматичні повороти. Боротьба за право жити з дочкою та особисте щастя буде нелегкою.

 

Знімають серіал у Києві. Локаціями, на тлі яких розгортатимуться мелодраматичні події, стануть вишукані помешкання, сучасні офіси, ресторани, зали прийомів, галереї та інші столичні об’єкти. Спеціально для зйомок створять інтер’єри психлікарні та дитячого інтернату.

«Історія змістовно дуже насичена, високий темпоритм розвитку подій вимагає різноманітних яскравих локацій, тому у нас буде задіяно більше 50 об’єктів. За одну знімальну зміну можемо змінити у 7-8 локаціях», – розповів режисер проєкту РОМАН БРОВКО.

 

Також він анонсує, що в мелодраматичному серіалі буде багато складних постановочних сцен, на екрані глядач побачить і перегони, і переслідування, й інші елементи екшну.

 

Кастинг акторів на участь у «Чужому щасті» тривав протягом двох місяців. В головній ролі Любава Грешнова. Головні чоловічі ролі у Дмитра Ратомського та Сергія Дерев’янко. У фільмі також грають Віктор Сарайкін, Поліна Василіна, Олексій Нагрудний, Марго Лапіна.

«Героїня потрапила у складні життєві обставини і мусить вибиратися з них – це, так би мовити, «золотий стандарт» драматургії. Але історія доопрацьована унікальними дрібничками і сюжетними поворотами. Наприклад, антагоністів у цій історії три, а не один, як це традиційно буває. З’являються вони поступово, тому заздалегідь незрозуміло, звідки чекати на небезпеку, і інтрига тримається до кінця історії», – пояснив особливості сюжету РОМАН БРОВКО.

 

За його словами, в кожному з героїв глядач може знайти щось своє, а їхні мотиви є зрозумілими.

 

«У нас немає чорних і білих персонажів, кожен з них відстоює свою правду. Ми намагаємось не робити святими позитивних героїв, а в негативних – відшукуємо щось людське», – додав режисер.

 

Джерело: Прессслужба Star Media

Читайте також:

Новини

Напередодні виходу в прокат фільму «Де гроші» творці презентували трейлер

З 21 жовтня в українських кінотеатрах можна буде побачити комедію-квест «Де гроші», в якій Михайло Хома, що більш відомий як DZIDZIO, виступи в якості режисера-постановника та виконавця головної ролі.

30.09.2021
об 13:25

Новини

Незалежний кінодистриб'ютор «Вольга Україна» продовжить роботу під назвою VLG.FILM

Ребрендинг завершено і у нове десятиліття своєї роботи на українському ринку компанія «Вольга Україна» входить під новим брендом – VLG.FILM.

05.10.2021
об 16:50