Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

У Індустріального телевізійного комітету – новий директор

28.08.2020
об 16:35

Днями відбулись зміни в управлінні Індустріального телевізійного комітету. ІТК припинив співробітництво з Ігорем Ковалем і на його місце був назначений новий керівник.

Наразі ІТК висловлює вдячність Ігорю Ковалю, який з 2009 року працював у цій структурі і займався дослідженням та створенням законодавчих ініціатив для функціонування недійного ринку країни, відповідав за співробітництво з міжнародними організаціями і з 2015 року обіймав посаду директора установи.

Новим керівником ІТК за попередньою домовленістю сторін стане Юлія Кахановська. Вона була членом технічного комітету ІТК, працювала керівником аналітичних проєктів в «Діджитал Скрінз» (Медіа Група Україна), обіймала посаду керівника департаменту медіа досліджень в «АМ –Централ» (рекламні агенції Amplifi Ukraine/Dentsu Aegis Network Ukraine).

На позиції директора Індустріального Телевізійного Комітету Юлія Кахановська буде представляти інтереси телевізійної, медійної сфери України. Асоціація сподівається, що з приходом нового менеджера медіаринок нашої країни отримає новий стимул для розвитку. Довідка: Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) - це професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України. ІТК консолідує спільні інтереси телевізійної та медійної індустрії, з метою вироблення комплексних та якісних рішень, надання кваліфікованої експертизи, вирішення спірних чи неврегульованих взаємовідносин, захисту прав та інтересів своїх учасників, клієнтів та партнерів як в України, так і за її межами.

Основні напрями діяльності ІТК: забезпечення ринку надійною та послідовною системою досліджень телевізійної аудиторії (ТВ Панель), підвищення конкурентоспроможність телебачення, стимулювати зростання медійного ринку та саморегулювання індустрії.

Джерело: пресслужба ІТК

Читайте також:

Аналогове телебачення в Україні не відключать принаймні до 31 грудня
Новини

Аналогове телебачення в Україні не відключать принаймні до 31 грудня

Рішення подовжити термін мовлення аналогових каналів до кінця року ухвалила 7 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

08.05.2020
об 12:11

Інтерв'ю

Креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна: «Наше телебачення не дає глядачам можливості пережити якісні емоції»

Серіал «Таємне кохання» став однією з найуспішніших українських прем’єр останніх років. Це довели телевізійні рейтинги, десятки мільйонів переглядів у інтернеті й тисячі відгуків вражених глядачів. Намагаючись розгадати причини такого успіху, багато хто висував найрізноманітніші версії. Однак продюсер «Таємного кохання» Галина Балан-Тімкіна пояснила ці результати одним-єдиним словом: якість. А от щоб розказати, яка робота стоїть за цим простим словом, – творцеві серіалу ледь вистачило кількох сторінок, що йдуть далі. В ексклюзивному інтерв’ю VGL Cinema креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна розповіла про те, як «Таємне кохання» довело телевізійному ринку, що він недооцінював українського глядача. Про те, як нашим фільмам протистояти в сильній конкуренції з титулованими закордонними серіалами. А також про те, як шкодить глядачам поспіх телеканалів назнімати побільше фонового контенту, «аби забити сітку», і до якої глобальної проблеми це призводить.

23.03.2019
об 21:11

Новини

Інтернет-телебачення та супутниковий провайдер стануть єдиним оператором

У червні медіа-холдинг «Медіа Група Україна» розпочав процес об’єднання сервісу інтернет-телебачення OLL.TV та супутникового провайдера Xtra TV.

10.07.2020
об 18:12