Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Творці телеканалу «1+1» працюють над новою драматичною комедією «Дієта №0»

08.10.2021
об 14:24

У 16-серійній драмеді «Дієта №0» глядачі телеканалу «1+1» побачать історію стосунків бідного студента медінституту Івана та фатальної красуні Марго, яка звикла брати від життя все. Головні ролі у серіалі виконають українська акторка Клавдія Дрозд та латвійський актор Максим Бусел.

За сюжетом, Іван – бідний студент медінституту, непримітний хлопець із зайвою вагою безнадійно закоханий в струнку красуню Марго. Проте примхлива дівчина його не помічає: вона виросла в багатстві, вважає себе досконалістю і з презирством ставиться до таких, як він. Фатальний випадок зводить їх разом на морі, де вони, майже випадково, проводять разом ніч. Утім, наступна їхня зустріч станеться тільки через багато років. Під плином часу Іван та Магро поміняються місцями – хлопець стане знаменитим лікарем-дієтологом і струнким красенем, а Марго, втративши рідну домівку та всі гроші, буде вчитися жити як більшість людей і самотужки виховуватиме сина. Та чи одразу впізнають вони одне одного? У захоплюючій драмеді героям доведеться пройти тернистий шлях, щоб зрозуміти і пізнати один одного, аби почати стосунки з чистого аркуша.

У новому проєкті «1+1» ролі виконують зірка українського кіно Клавдія Дрозд, яку глядачі «1+1» знають із серіалу «Найгірша Подруга»; популярна  українська акторка Наталка Денисенко; акторка Оксана Сташенко; латвійський актор Максим Бусел. У серіалі також знімаються Володимир Заєць, Станіслав Флоренцев, Гліб Мацібора, Гордій Дзюбинський, Федір Гуринець, Тетяна Злова, Дмитро Гаврилов та багато інших  улюблених українських акторів.

Виробництвом телепродукту займається «АРТФОРМС Продакшн», а режисером-постановником у проєкті є Сергій Сторожев.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «1+1»

Читайте також:

Новини

Напередодні виходу в прокат фільму «Де гроші» творці презентували трейлер

З 21 жовтня в українських кінотеатрах можна буде побачити комедію-квест «Де гроші», в якій Михайло Хома, що більш відомий як DZIDZIO, виступи в якості режисера-постановника та виконавця головної ролі.

30.09.2021
об 13:25

Новини

Соціальні ідеали та вигорання в українському фільмі «Гудбай, фешн!»

В Україні режисерка Світлана Ліщинська зафільмує стрічку «Гудбай, фешн!», в якій представить жіночий погляд на соціальні ідеали та вигорання, а також про шляхи його подолання та пошук себе.

30.09.2021
об 14:40

Новини

Міжнародна програма 5-го Київського тиждня критики

Хіти Канн, Берліна, Торонто та Сан-Себастьяна на ювілейному кінофестивалі «Київський тиждень критики».

07.10.2021
об 11:39