Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Творці соціального реаліті «Ревізори на порозі» вирушають у готелі України

27.09.2021
об 13:45

У наступному році в ефірі «Нового каналу» йтиме програма «Ревізори на порозі». Нині над її створенням працюють автори ідеї та творці проєкту «Ревізор» – Ганна Жижа і Вікторія Бурдукова.

 

Соціальне реаліті з елементами тревелу для «Нового каналу» знімає компанія Star Media. За задумом творців у «Ревізорах на порозі» готельєри обиратимуть найкращого, голосуючи власними грошима.

«У кожній програмі команда проєкту відвідає три різні регіони та три різні готелі. Вони багато в чому різняться, та їх об’єднують людські принципи й особливе ставлення до гостинності. Три пари готельєрів будуть по черзі гостювати одне в одного та оцінювати рівень сервісу. Обговорюватимуть, що таке гостьовий етикет, дрес-код та якісне обслуговування. В кінці кожного випуску учасники обиратимуть заклад, у якому їм було найкомфортніше. І, що важливо, голосувати вони будуть власними грошима. Самостійно вирішуючи, на скільки «тягне» сервіс, гостинність та, звісно, номери готелю», – розповіла керівниця проєкту ВІКТОРІЯ БУРДУКОВА.

 

Також «Ревізори на порозі» покажуть подорожі Україною під іншим кутом. Дивовижні місцини, неочікувані розваги та, звісно, готелі: старі з історією чи надсучасні, п’ятизіркові чи домашні. Завдяки проєкту їх власники зможуть побачити, де в їхньому бізнесі слабкі місця, та виправити їх.

 

Ведучою нового реаліті стала Ганна Жижа, яка дев’ять сезонів працювала шеф-редактором та співведучою «Ревізора».

«За всі сезони я відвідала десятки готелів України. Оскільки закордонного туризму зараз менше, здавалося б, внутрішньому розвиватися легше. Та це не так. Готелі наразі не працюють, а виживають. Ми хочемо показати їх українцям. Реаліті має на меті розвинути внутрішній туризм, підтримати малий та середній бізнес, який після пандемії та кількох локдаунів перебуває у занепаді. А ще – розказати й показати мальовничі куточки в кожному регіоні, які не поступаються Норвегії та Чорногорії. Ми продовжимо «зшивати» Україну, поєднуючи учасників із заходу та сходу, півночі та півдня. Глядачі побачать, яка ж у нас фантастична країна», – наголосила ГАННА ЖИЖА.

 

Прем’єра «Ревізори на порозі» відбудеться на «Новому каналі» у 2022 році.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Українська драма «Мама» на міжнародному фестивалі Serial Killer у Брно

З 21 по 26 вересня у Брно відбувається кінофестиваль Serial Killer, до основного конкурсу якого увійшла і українська 4-серійна драма «Мама».

22.09.2021
об 11:41

Новини

Розпочали фільмування комедійного телесеріалу «Дрімтім»

У наступному році глядачі «Нового каналу» побачать драматичну історію чоловіка середнього віку у форматі легкої молодіжної комедії. Наразі українські актори вчаться кидати «триочкові», адже події розгортатимуться у дівочій баскетбольній команді зі строгим тренером із Суперліги.

21.09.2021
об 14:25

Новини

Програма фестивалю «Нове німецьке кіно»

7 жовтня в Києві розпочнеться 27-й фестиваль «Нове німецьке кіно». Хіти Берлінале, Канн, а також стрічка, знята в копродукції з Україною увійшли до програми щорічного заходу.

24.09.2021
об 17:44

Новини

Вікторія Бурдукова: «Українське телебачення за своєю суттю оптимістичне, адже роблять його оптимісти»

Весна стала сезоном телевізійних прем’єр попри всі прогнози, які лунали під час першого локдауну. Так, глядачі не дочекалися нових сезонів деяких улюблених проєктів, натомість отримали порцію нових розважальних шоу, які в умовах карантинних обмежень змогли дозволити собі канали. Про контентну кризу, нові проєкти на українському ТБ, способи монетизації програм та диджиталізацію ми поспілкувалися з продюсеркою кінокомпанії Star Media Вікторією Бурдуковою.

14.04.2021
об 12:14