Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Творці шоу «Де логіка?» розповіли про моменти, які лишилися за кадром

20.01.2021
об 17:44

Ламався «кран», виходили з ладу кнопки, а учасники просили підказати. Все це лишилося за кадром, але поки відзняті програми готуються до ефіру його творці радо згадують і розповідають, як відбувалися зйомки і що глядач точно не побачить на екрані.

Команда шоу «Де логіка?», прем’єра  якого запланована на 9 березня, поділилася секретами підготовки та процесу зйомок, а також розповіла кілька цікавих фактів про зіркових учасників

Вередлива техніка

«З технічними форс-мажорами ми зіштовхнулись і за день до зйомок, і перед зйомками, і навіть під час зйомок. На жаль, цього було не оминути, адже шоу нове, і все ми пробували вперше», – розказав керівник проєкту МАКСИМ ПАСТУХОВ.

 

На будь-якому знімальному майданчику бувають «факапи», які неможливо передбачити.

 

«Пам’ятаю, що за день до початку знімального процесу у нас була репетиція, щоб зрозуміти, чи все нормально працює. Почали близько 16:00 і от ми виводимо картинки на екрани і розуміємо, що багато з них просто не видно. Наприклад, вони надто дрібні. Довелося терміново знаходити нові ілюстрації під завдання. Уявіть, за один вечір треба було перевірити та переробити картинки на три програми на наступний день. Потім це ж саме зробити ще з 12-ма наступними випусками», – розповіла режисерка проєкту СВІТЛАНА ШКРОБОТ.

 

З непередбачуваними завданнями до зйомок команда впоралась, але чекали сюрпризи на зйомках.

«За пів години до старту зйомок у нас зламався кран. Напевно, це вперше за багато років зйомок шоу. Під час знімального процесу дали про себе знати кнопки. Напевно, стомилися за перші дні роботи й обидві перестали працювати. Проте паніки не було. Поки технічна служба виправляла ситуацію, ми десь протягом 20-ти хвилин мали змогу нормально поспілкуватися з учасниками та ведучим на майданчику», – пригадав продюсер ДМИТРО ВИНОГРАДОВ.

Від таких жартів техніки процес зйомок «Де логіка?» надто не постраждав, адже команда проєкту – справжні професіонали.

 

Перемога важливіша

Зірки українського шоу-бізнесу виявляли цікавість до нового формату, безліч емоцій, а бажання перемогти – зашкалювало.

 

«Нам було кумедно, коли деякі учасники намагалися випитати заздалегідь відповіді на всі завдання. Вмовляли, як могли, але ми не піддалися. У кадрі все по-чесному. До речі, було заплановано віддавати переможцям їхні призи – гирі «Залізна логіка». Це не реквізит, якщо що. Але половина учасників їх просто позабували, тому просимо всіх зірок повернутися за своїми трофеями», – поділився МАКСИМ ПАСТУХОВ.

 

Злагоджена робота зірок в парі

«Нам запам’ятався факт, що майже в кожній парі перед зйомками відбувалась роздача ролей: хтось мав відповідати за інтелектуальну частину в шоу, тобто, розгадувати ребуси, а хтось – за розважальну, тобто, жартувати і швидко натискати на кнопку. Зрештою виходила дуже класна командна гра. Щоправда, часто ці ролі мінялися, але головне – зірки круто себе показали», – пригадала шеф-редакторка проєкту АНАСТАСІЯ КУТУЗОВА.

Команди зірок підбирали довго – треба було, щоб гравців щось пов’язувало. Наприклад, Ігор Ласточкін та Сергій Бабкін змагалися зі своїми другими половинками – Анною Ласточкіною та Сніжаною Бабкіною – двобій між ідеальними подружжями. Подруги Алла Костромічова та Соня Плакидюк змагалися з Позитивом та блогером Дімою Євтушенком. Маша Єфросініна і Оля Полякова – з Юрієм Горбуновим та Олександром Педаном. Творці зазначають, що це була справжня битва титанів.

Також автори проєкту зазанчають, що вперше за історію зйомок телевізійних шоу для «Нового каналу» всі 15 випусків програми відзняли лише за п’ять днів, одним пулом. Прем’єра інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка?» відбудеться 9 березня о 19:00 на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

«Новий канал» знімає гумористичне інтелектуальне шоу «Де логіка?»

Загадками, ребусами та завданнями на логіку зіркових гостей у новому шоу перевірятиме ведучий Сергій Притула. Побачити, наскільки кмітливими та ерудованими є представники шоу-бізнесу глядачі «Нового каналу» зможуть вже навесні.

20.11.2020
об 13:16

Новини

«Новий канал» презентував проморолик 5-го сезону реаліті «Від пацанки до панянки»

Зазвичай телеканал ретельно приховує дівчат, що стануть ученицями Школи леді, але цього разу за декілька місяців до виходу нового сезону «Від пацанки до панянки» в ефір, вирішив викласти проморолик за участі майбутніх леді.

13.01.2021
об 16:23