Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Творці серіалу «Хазяїн» розкривають характери героїв

24.09.2021
об 16:32

Першою, про кого виріши розповісти автори проєкту «Хазяїн», виявилася героїня, яку на екрані втілить Ольга Сумська. Глядачі побачать акторку в образі харизматичної пліткарки.

Скоро глядачі телеканалу «1+1» спостерігатимуть за перебігом подій мінісеріалу «Хазяїн». Нагадаємо, телевізійний фільм створюють за мотивами однойменної соціальної комедії класика української літератури Івана Карпенка-Карого, яку адаптували до сучасних реалій життя. Над виробництвом телефільму працює «Основа Фільм Продакшн», а одну з найяскравіших ролей у серіалі зіграє Народна артистка України Ольга Сумська – харизматична сільська пліткарка Тамара на прізвисько «Тамагавка». У своєму інстаграм-акаунті зірка вже розповіла про свій персонаж та висловила вдячність за нього.

«Сиділа, сиділа, так зате ж висиділа нову характерну роль Тамари (вона ж Тамагавка, яка гавкає, якщо треба) у чудовому серіалі «Хазяїн». Дякую моїм прекрасним колегам і всій неймовірній команді за творче натхнення!», – написала ОЛЬГА СУМСЬКА.

 

Творці проєкту розповідають, що акторці наскільки подобається її персонаж, що інколи навіть костюм для зйомок Ольга підбирала самостійно. Зокрема, принесла на майданчик жовту кофтинку своєї мами. А коса, з якої зроблена зачіска її героїні, та сама, що була на акторці під час зйомок у «Роксолані».

«Багато акторів не люблять бути смішними, а Оля просто «купається» у своєму персонажі. Коли вона заходить в кард – вся знімальна група просто лежить від сміху, наскільки вона яскрава, жива, органічна у цій ролі. Вона наскільки переймається роллю, продумує деталі навіть, як має виглядати її Тамара, пропонує свої ідеї костюму, зачіски. Про таку самовіддачу і енергетику акторів можна тільки мріяти», – зазначила креативна продюсерка серіалу ВАЛЕНТИНА РУДЕНКО.

 

В основі сюжету телефільму вічний конфлікт – взаємостосунки батьків і дітей: Соні та Терентія Пузирів. Після повернення додому з навчання у Гарварді дівчина намагається зрозуміти методи роботи відомого і впливового батька і відкриває для себе багато неприємного. Вихована в любові та повазі до батьків, Соня не відразу наважується піти проти інтересів свого батька. Але врешті-решт вступає з ним у відверте протистояння та буде виборювати справедливість. Її конфлікт із Терентієм Пузирем поглиблюється ще й через те, що Соня не приймає нав’язаного нареченого, якого для неї вибрали без її згоди. Натомість Терентій Пузир - сучасний доларовий мультимільйонер, власник аграрного холдингу, вважає себе «хазяїном» краю і людських доль. Він маніпулює та залякує людей, бо прагне зберегти свій вплив і примножити статки, і вперто продовжує зберігати вірність своїм старим підходам, попри те, що світ навколо змінюється. Пузир не помічає, що оточив себе такими ж безпринципними людьми, як і він сам, які у будь-який момент готові зрадити його. Та чи зрозуміє він свої помилки вчасно і чи зможе змінитися – глядачі дізнаються вже незабаром.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «1+1»

Читайте також:

Новини

Фестиваль короткого метру 4:3: Дати проведення та програма

Фестиваль короткого метру 4:3 відбуватиметься з 23 по 26 вересня в Івано-Франківську. Окрім показів стрічок, відзнятих тільки у форматі 4:3, включатиме серію публічних подій: зустрічі, дискусії та воркшопи від українських режисерів і акторів. Долучитися до подій зможе кожен охочій, адже вхід вільний.

21.09.2021
об 10:25

Статті

Кінокомісії в Україні: win-win стратегія співпраці між кіновиробниками та регіонами

15 вересня одночасно з офіційною програмою KYIV MEDIA WEEK 2021 відбулася спеціальна конференція «Кінокомісії України: особливості, перспективи розвитку, ефективні моделі співпраці з іншими гравцями кіногалузі країни та вигоди для розвитку економіки регіонів», організована за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у партнерстві з Українською кіноасоціацією.

21.09.2021
об 13:34

Новини

Відкриття Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів у Києві

Вчора, 22 вересня, в столичному кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver пройшло відкриття 24-го Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів. На відкриття прийшли акторка Римма Зюбіна, актори Богдан Осадчук, Даніїл Каменський, Володимир Гурін, режисер Володимир Тихий, продюсер Олексій Гладушевський та інші.

23.09.2021
об 16:09