Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Турецький серіал «Навчи мене кохати» скоро презентують на українському ТБ

23.02.2021
об 17:20

Незабаром на «1+1» відбудеться прем'єра турецької мелодрами «Навчи мене кохати», яка розповість про закоханих Альпера та Лейлу. Парі доведеться пройти через небезпечні випробування долі, щоб уберегти своє щастя.

Рейтинги телеканалу «1+1» показують, що глядацькій аудиторії мовника подобають історії турецьких режисерів. Зазвичай сюжети їхніх телесеріалів базуються на боротьбі за справедливість, щастя та любов. Ось і молодій дівчині Лейлі з нового серіалу «Навчи мене кохати» доведеться розірвати стосунки з чоловіком, сімейне життя з яким не склалося, аби розпочати все спочатку. З маленькою донькою на руках Лейла повертається у батьківський дім до Туреччини та починає нове життя у Стамбулі. Вона знайомиться з багатим і впливовим бізнесменом Хашметом, він набагато старший за молоду жінку, але це не заважає йому щиро покохати Лейлу. Жінка майже готова прийняти пропозицію руки і серця Хашмета, щоб забезпечити безхмарне майбутнє своєї дочки, але несподівано зустрічає справжнє кохання.

В одному зі стамбульських ресторанів, що належать Хашмету, Лейла знайомиться з молодим шеф-кухарем на ім'я Альпер. Між ними миттєво спалахує полум'я пристрасті, що перевертає з ніг на голову все життя молодих людей. Але чи зможуть закохані бути разом і чим доведеться заплатити за своє щастя, глядачі «1+1» дізнаються вже зовсім скоро.

Зазначимо, Альпера в новій турецькій драмі зіграє турецький актор Кадір Догулу, який грав Мехмеда Гірея в серіалі «Величне Століття».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Кіновікенд із суспільним телеканалом: «Українські шерифи» та «Вінсент на шляху до моря»

Сподіваємося, що це останні вихідні, коли не можна сходити на сеанс до кінотеатру. Натомість сьогодні та завтра ввечері можна подивитися два цікавих та надихаючих фільми на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

23.01.2021
об 12:45

Новини

Великобританія витратила на виробництво телевізійних фільмів на 21% менше порівняно з 2019 роком

У першому офіційному огляді впливу пандемії на виробництво фільмів для телебачення у Великобританії, Британський інститут кіно визначив, що витрати на створення стрічок перевищили 2,84 млрд. фунтів стерлінгів (3,9 млрд. доларів США) у 2020 році, що на 21% менше, ніж у 2019 році.

05.02.2021
об 18:35

Новини

До телепрем'єри готується багатосерійна мелодрама «Бідна Саша»

Незабаром на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра українського серіалу «Бідна Саша». У 16-ти серійній проєкт розповідає історію вагітної дівчини-сироти Олександри (Анастасія Шульга), яка через зраду коханого Романа (Олександр Соколов) змушена поспіхом покинути рідне місто.

22.02.2021
об 14:18

Новини

Скоро в кіно: Комедійна мелодрама «Мій рік у Нью-Йорку»

З 4 березня в українських кінотеатрах з’явиться фільм у стилі «Диявол носить Прада» та «Емілі у Парижі», який знято за світовим бестселером. Головні ролі в стрічці «Мій рік у Нью-Йорку» виконують Маргарет Куеллі та Сігурні Вівер.

23.02.2021
об 12:49