Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Ціна правди» у вечірньому ефірі на ТРК «Україна»

28.11.2020
об 15:55

Сьогодні в Україні – День пам'яті жертв голодоморів, який щорічно припадає на 4-ту суботу листопада. В цю дату згадують загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті. В ефірі телеканалів багато програм і фільмів, що присвячені цій темі. Наприклад, 28 листопада о 23:00 на ТРК «Україна» прем’єра художнього фільму «Ціна правди».

 

 

5 причин, чому кожному варто подивитися стрічку «Ціна правди»:

 

  1. У фільмі розповідається про валлійського репортера Гарета Джонса, який у 1933 році приїхав до СРСР і розслідував події Голодомору. Він першим у західній пресі розповів про голод в Україні.
  2. Головним саундтреком стрічки стала пісня «Ціна правди» Джамали, яка прозвучить у фінальних титрах фільму.
  3. Фільм знімали в Україні, Польщі та Шотландії. В нас зйомки проходили на найбільшій площі Європи у Харкові, яку на деякий час спеціально закрили для жителів та гостей міста.
  4. Для зйомок у фільмі «Ціна правди» актор Джеймс Нортон навчився грати на дримбі (варгані) – музичному інструменті, який часто використовується в гуцульському музичному побуті.
  5. Україна витратила на стрічку 26 млн грн, а загальний її бюджет становить 262,2 млн грн.

Запаліть свічу пам’яті та вмикайте «Ціну правди» на ТРК «Україна» о 23:00.

 

Джерело: ТРК Україна

Читайте також:

Новини

5 фактів про фільм «Заборонений», який днями покажуть на «1+1»

Раніше анонсувалося, що після повторного прокату в українських кінотеатрах стрічку про Василя Стуса «Заборонений» покажуть по телебаченню. Наразі відома дата та час трансляції фільму режисера Романа Бровка.

25.11.2020
об 14:14