Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Це моя перша роль українською»: головна акторка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська

10.02.2022
об 11:31

Бордер-коллі, який вміє розмовляти, — не єдина прикраса комедійного детективу «Полкан». В акторському складі — як народні артисти України Остап Ступка і Станіслав Боклан, так і молоді та дуже перспективні актори Олег Гоцуляк і Тарас Цимбалюк. А головну жіночу роль — поліціянтки Вікторії — втілила на екрані Юлія Буйновська.

Робота над серіалом Нового каналу «Полкан» запам’ятається Юлії на все життя — це її перша комедійна роль. Раніше Юлія виконувала лише драматичні ролі, зокрема у серіалах «Невірна», «Все, чого забажаєш» та «З ким поведешся».

«Я одразу відчула, що Віка — моя героїня, бо ми максимально схожі. Вона — дівчина, яка прагне успіху в своїй професії, не витрачає час ані на особисте життя, ані на якісь інші власні справи. Займається лише тим, що любить, бо знає, що це в неї виходить якнайкраще. Віка красива, за нею побиваються усі чоловіки, але вона не звертає на них уваги, бо наполегливо йде до своєї мети.. «Полкан» — мій перший комедійний серіал. Насправді комедійний. Сценарій я читала вночі і сміялася так, що всі сусіди чули. А ще це моя перша роль українською мовою. Важко було переступити мовний бар’єр, адже я все життя спілкувалася російською. Хоча вивчила українську ще під час навчання у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, в звичайному житті перейшла на неї лише півроку тому — щоб органічно звучати в серіалах. До того ж, мені приємно розмовляти українською, бо це наша рідна мова» -розповіла виконавиця головно ролі.

«Полкан» — багатосерійний комедійний детектив, який на замовлення Нового каналу знімали Vaverka Production. Дія серіалу розгортається навколо завзятого та цинічного опера Павла Сафронова (Остап Ступка), який впав у кому, після чого його душа переселилася у дворового пса. Єдиний, хто чує голос поліцейського, – його молодий напарник, лейтенант Слава Курочка (Олег Гоцуляк), який тільки-но розпочав кар'єру в поліції. Разом із собакою він і розслідуватиме злочини, раз у раз потрапляючи в комічні ситуації, а також намагатиметься побудувати свої перші справжні стосунки з колегою по роботі, слідчою Вікторією.

Прем’єра серіалу «Полкан» — уже цієї весни на Новому каналі по будням о 18:00!

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

У США стартує «Санденс»: українська драма «Клондайк» у конкурсі головного фестивалю незалежного кіно

20 січня 2022 року розпочався щорічний міжнародний кінофестиваль «Санденс». Цьогоріч вперше в історії у конкурсі бере участь український ігровий фільм — драма «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач. Напередодні команда фестивалю оголосила переніс усіх показів програми та індустрійних заходів в онлайн через стрімке зростання кількості захворювань та розповсюдження штаму «омікрон» у США.

20.01.2022
об 16:49

Новини

Дакота Джонсон може зіграти роль Мадам Павутини

Зірка «50 відтінків сірого» Дакота Джонсон може стати частиною всесвіту «Людини-Павук». Вона може зіграти роль Мадам Павутини у сольному спін-офі із легендарного світу коміксів. Студія Sony запустила проект у розробку.

06.02.2022
об 16:08