Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Це був шик і вищий клас!»: як Сергій Притула колядував в дитинстві

30.12.2021
об 12:39

Ведучий шоу Нового каналу «Діти проти зірок» та «Хто зверху?» поділився теплими спогадами про зимові канікули у бабусі та дідуся в селі. Розповів про українські різдвяні традиції та дитинство без гаджетів.

Зимові канікули та святкові миттєвості свого дитинства пригадав ведучий шоу «Діти проти зірок» та «Хто зверху?», Сергій Притула.

«Якщо говорити про 80-ті, то це, дійсно, було дитинство без гаджетів. Ними і не пахло. Приставка Dendy чи тетріс вважались вершиною науково-технічого прогресу. Під час зимових канікул і цього не було, тому що вони проходили в селі у бабусі з дідусем. Там розваги трішки відрізнялись від тих, якими їх бачить сучасне покоління дітей. Як багато снігу в селі, то спочатку треба було його порозкидати, щоб можна було ходити. Це вже непогана розвага! І ніякого примусу. Швидше, сприймалось, як «челендж». Ще у нас був ставок, який достатньо добре промерзав. Ми брали з хлопцями лопати, розчищали від снігу площу десь 10x20 чи 20x25, брали ковзани і ключки та грали в хокей. Зі снігу ліпили не тільки сніговиків, а справжні снігові фортеці. Потім всі ділились на дві команди і штурмували снігові будівлі опонентів» - згадує Сергій Притула.

 

Та особливо ведучий виділяє значення традицій у його дитинстві. Колядування на Різдво – особливий ритуал.

«На Різдво треба було з колядками обходити все село, для того, щоб впевнено крокувати у Новий рік, не просячи в мами з татом кишенькових грошей. Коли я пішов в музичну школу на клас акордеону, то це була взагалі тотальна перевага над іншими групами колядників. Усі просто співали, а ми це робили під супровід акордеону. То був шик і вищий клас» - поділився Сергій Притула.

 

Водночас, ведучий Нового каналу переконаний, що такий ритм і формат зимових канікул для сучасних дітей не підійде.

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Представили український трейлер фільму «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля»

Зꞌявився офіційний україномовний трейлер нового шедевру від Marvel Studios – «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Доктор Стівен Стрендж продовжує пошуки Каменю Часу і виправляє наслідки звільнення мультівсесвіту, але йому заважає друг, який став ворогом, внаслідок чого Стрендж вивільняє невимовне зло.

23.12.2021
об 15:42

Анімація

У Києві відбулася зіркова презентація мультфільму "Співай 2"

Відбулася прем’єра анімаційної комедії «Співай-2». Мультфільм розповідає про невгамовну коалу на ім'я Бастер Мун, та його друзів, які вирушають у нову музичну пригоду. Як і в першій частині, роль Бастера Муна дублював ведучий 1+1 Юрій Горбунов. Герой Горбунова - мріє зробити фантастичне шоу «Космічніше за космос» з вражаючими пісенними та танцювальними номерами. Як це вийшло у Юрія Горбунова-Бастера Муна, побачимо у кінотеатрах.

24.12.2021
об 15:04

Новини

Олександр Педан з донькою завершили освітній тур Україною для проєкту «УніверCheck»

Освітній Youtube-проєкт «УніверCheck» про українські університети, анонсований у вересні, знімали 3 місяці. За цей час Олександр з донькою Валерією відвідали 10 міст у різних куточках України, щоб показати особливості кожного та подивитися на виші зсередини. Проєкт створено командою комунікаційного агентства pedan|buro за підтримки Американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

29.12.2021
об 14:11