Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Тривають зйомки третього сезону серіалу «Коп з минулого»

15.02.2022
об 17:08

Телеканал ICTV розпочав зйомки 3 сезону іронічного детективу «Коп з минулого» з Дмитром Суржиковим у головній ролі. Серіал про поліцейського з 90-х за підсумками телепереглядів увійшов до 5 найкращих україномовних праймових серіалів 2020 року.Телеканал ICTV розпочав зйомки 3 сезону іронічного детективу «Коп з минулого» з Дмитром Суржиковим у головній ролі. Серіал про поліцейського з 90-х за підсумками телепереглядів увійшов до 5 найкращих україномовних праймових серіалів 2020 року.

У нових серіях поліцейський Олег Долін уже сповна адаптується до життя у сучасному світі. Якщо раніше поліцейський, що прокинувся після 25-річної коми, був прибульцем у наш час, то тепер життя у світі смартфонів та електромобілів уже не так дивуватиме його. Долін і далі шукатиме злочинців за своїми перевірними методами з 90-х, проте не нехтуватиме новітніми, більш прогресивними способами. І хоч грубі прийоми роботи будуть не до душі його напарнику, інтелігентному лейтенантові Андрію Сироїду, задля успішного закриття справ йому доведеться знаходити компроміс із копом з минулого.

«Успіх першого сезону показав, що продовження історії зацікавить глядачів. Глобально змінювати сюжет ми не будемо. Так було тільки після першого сезону, коли на роль напарника Доліна затвердили нового актора – Павла Текучева. У третьому сезоні плануємо зняти серії більш іронічні, навіть деколи мелодраматичні, щоб розкрити стосунки між героями та показати особисте життя кожного», – каже продюсерка ICTV Надія Шмельова.

Нагадаємо, перший сезон серіалу вийшов в ефір у жовтні 2020 року. Тоді роль напарника головного героя виконував Артур Логай. У другому сезоні разом з Дмитром Суржиковим головну роль грав Павло Текучев. 25-річний актор зніметься в серіях і третього сезону. 

Також ролі виконуватимуть Дарія Трегубова, Сергій Дерев’янко, Ольга Гришина, Тетяна Злова, Олександра Епштейн, Михайло Кришталь.

Режисери: Володимир Мельниченко, Олександр Сальников. Оператори: Бойко Сергій, Максим Мельник.

Дату прем'єри «Коп з минулого-3» телеканал поки тримає у секреті.

Джерело: ICTV

Читайте також:

Новини

Всеукраїнська прем’єра на СТБ драми «Мама»: що відомо про продовження

17 лютого о 20:15 глядачі зможуть побачити продовження драми «Мама». До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні телеканал СТБ покаже, як далі розвивалась історія, події якої розгортаються на окупованому Донбасі.

09.02.2022
об 15:15

Новини

«Це моя перша роль українською»: головна акторка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська

Бордер-коллі, який вміє розмовляти, — не єдина прикраса комедійного детективу «Полкан». В акторському складі — як народні артисти України Остап Ступка і Станіслав Боклан, так і молоді та дуже перспективні актори Олег Гоцуляк і Тарас Цимбалюк. А головну жіночу роль — поліціянтки Вікторії — втілила на екрані Юлія Буйновська.

10.02.2022
об 11:31