Трейлери та відео
Популярні пости
Творці тревел-шоу готують великий сюприз для всіх прихильників програми «Світ навиворіт». Поки глядачі здогадуються що ж це може бути, автори проєкту інтригують та згадують найцікавіше з того, що трапилося за 10 років. Наприклад, склали добірку найекзотичніших країн, в яких побувала знімальна група.
За 10 років існування тревел-шоу «Світ навиворіт» ведучий і автор програми Дмитро Комаров встиг дослідити десятки найвіддаленіших куточків планети. Загалом він разом з оператором Олександром Дмитрієвим встиг побувати в 15 країнах і зняти 11 сезонів телепередачі. Показуючи глядачам іншу сторону життя експедицій команда «Світу навиворіт» спускалася в кратери діючих вулканів в Індонезії, долала «дорогу смерті» в Болівії, підкорила Гімалайську вершину Айленд-Пік в Непалі, Кіліманджаро в Танзанії і Уайна-Потосі в Болівії, а також випробувала на собі найнебезпечніші професії світу - від полювання на крокодилів в непрохідних амазонських джунглях до збору меду диких гімалайських бджіл на 100-метровій скелі. Пропонуємо про все це пригадати трохи докладніше.
Камбоджа - отруйні тарантули
Найперший сезон програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров знімав в екзотичній країні Камбоджі.
«Камбоджа - одна з моїх найулюбленіших країн. Коли друзі запитують: «Куди б поїхати, щоб дешево, екзотика і «зносило дах»? Плюс щось дізнатися пізнавальне», у таких випадках я відповідаю – Камбоджа», - сказав ДМИТРО КОМАРОВ.
Глядачеві з цього сезону найбільше запам'яталася шокуюча кулінарія. Наприклад, гігантські отруйні тарантули «опини» з сантиметровими зубами. Ловити їх потрібно руками, але брати за спинку, щоб павук не вивернувся і не вкусив. Потім, як картоплю фрі, цих гігантів смажать в олії і їдять.
Індія – «будинок очікування смерті» і крематорій на березі Гангу
В одному з найбільш вражаючих куточків Індії, місті Варанасі на березі Гангу, Дмитро Комаров побував не раз. Найбільший в світі крематорій під відкритим небом індуїсти вважають місцем, де цикл народжень і смертей закінчується. Однак, щоб настала мокша (щось на зразок нірвани у буддистів - найвищий стан, абсолют, те, до чого прагне індуїст, - прим. ред.) треба померти саме в Варанасі.
Також тут є ще одне особливе місце, від якого пробігають мурашки по шкірі, - «будинок очікування смерті». Ті, хто хворіє або відчуває наближення смерті, спеціально приїжджають у Варанасі, щоб дочекатися кінця саме там.
Острів Нова Гвінея - будинок на дереві в племені короваїв
Один з найяскравіших репортажів, які запам'яталися телеглядачам надовго, Дмитро Комаров зняв під час подорожі на острів Нова Гвінея, в індонезійській провінцій Папуа. Саме там живе неконтактні плем'я колишніх канібалів - короваї. Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв прожили в дикому племені майже місяць, щоб побудувати разом з ними будинок на дереві.
«Мені довелося взяти великий набір батарейок, тому що заряджатися було ніде. Я тижнями не спав у ліжку, не користувався комп'ютером і не був в душі. Звик пити помаранчеву воду з річки, попередньо прокип'ятивши її, і харчуватися вермішеллю швидкого приготування. Після такого особливо починаєш цінувати такі прості речі, як чиста постіль і тепла вода в душі», - ділився враженнями ДМИТРО КОМАРОВ.
В'єтнам - місто на воді
У В'єтнамі команда «Світу навиворіт» продовжила практику тривалого проживання в поселеннях етнічних народностей. Дмитро Комаров познайомився з традиціями племені мнонгів, разом з якими вирушив у велику експедицію і спробував зловити в джунглях дикого слона. Окрім вражаючих традицій диких племен, у в'єтнамському сезоні ведучий навчався розводити лобстерів і устриць, влаштовував гонки велорикшах і запливи на плетених човнах-тазиках, а також показав поселення, яке розташувалося прямо на річці. Дмитро Комаров досліджував, яке воно - в'єтнамське «життя на плаву», коли кожен день, аби дістатися на роботу, в школу або на ринок потрібно не йти, а попрацювати веслами.
Африка - сходження на Кіліманджаро
У сезоні, присвяченому Африці, «Світ навиворіт» показав сходження на Кіліманджаро і найперший світанок на вершині - одне з найкрасивіших і найбільш видовищних явищ у світі. Дмитро Комаров зізнався, що це сходження ламає всі стереотипи про альпінізм.
«Це можна назвати п'ятизірковим альпінізмом. Мене і оператора супроводжували цілих 13 чоловік персоналу. Вони несли з собою розкладні столи, крісла, скляний посуд, шампанське і делікатеси, а кухар щодня готував для нас страву-сюрприз», - згадав ведучий тревел-шоу.
Також в Африці «Світ навиворіт» побував у гостях у народності Мурсі. Жінки цього племені носять тарілки в губах як прикраси, а чоловіки часто озброєні «до зубів».
Болівія – «дорога смерті» і велика Амазонка
У Болівії разом з Дмитром Комаровим мільйони українців побували на озері Тітікака, побачили неземні пейзажі Місячної долини і провели кілька днів на дивовижному солончаку Уюні. У болівійському сезоні команда українських мандрівників також літала над Амазонкою, проїхалася по «дорозі смерті», полювала на крокодилів і піраній, пройшла по слідам Че Гевари і встановила український прапор на легендарній вершині Уайна-Потосі на висоті 6088 метрів.
Зовсім скоро глядачі телеканалу «1+1» дізнаються, який же сюрприз для них підготували спеціально до 10-річчя програми «Світ навиворіт».
Джерело: 1+1 media
07.10.2020
об 17:57
02.09.2020
об 19:36
19.11.2020
об 18:12