Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

ТОП-3 причини ввімкнути шоу «Де логіка?»

08.02.2021
об 13:19

9 березня на українських глядачів чекає прем’єра інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка?». Його формат поєднує гумор і ребуси.

«Новий канал» вже за місяць презентує сучасний телепроєкт. Поки лишається ще трохи часу до ефірів, творці шоу розповідають, чому варто дочекатися і ввімкнути вечірню телепередачу «Де логіка?».

1. Провести корисно час із сім’єю

15 випусків шоу «Де логіка?», міститимуть у собі по чотири раунди, плюс фінал. На кожному етапі на учасників чекатимуть завдання та ребуси різного рівня складності. Сидячи перед телевізором глядачі зможуть долучатися до гри. Веселіше та цікавіше це буде робити в компанії членів родини або ж друзів.

«Мені здається, що останнім часом на телебаченні не вистачає розвиваючих шоу. Ми живемо в час, коли все розважає, але потрібно ж десь черпати інформацію. А це шоу просто ідеальне, бо поєднує у собі всі компоненти. Вважаю, що його мають дивитися і діти, щоб навчитись чомусь новому, і дорослі, тому що круто самому потренувати біля екрану своє логічне мислення», – ділиться своїми думками після участі у зйомках одного з випусків ведучий «Нового каналу» ОЛЕКСАНДР ПЕДАН.

Автори шоу підготували завдання на кмітливість, швидкість мислення, вміння будувати логічні ланцюжки, спостережливість, пам’ять та обізнаність у різних сферах життя – кіноіндустрії, кулінарії, літературі, флористиці, фауні, флорі тощо.

2. Спостерігати за ходом думок жінок і чоловіків

Творці шоу навмисне розділили команди по гендерним ознакам, аби спробувати відповісти на питання: «Чия логіка сильніша – чоловіча чи жіноча?».

«Загалом, я ніколи не вважала себе «нерозумною» людиною, завжди легко давались логічні завдання. Проте на цьому знімальному майданчику я зрозуміла, що з моїм IQ треба трішки попрацювати, бо часом почувалася «недалекою». Хоча й було ду-у-уже весело. Класно, що команда шоу поставила нас з Дашею Астаф’євою грати проти неймовірно красивих чоловіків. Саме з ними я мріяла колись потрапити в один кадр», – поділилася після зйомок СЛАВА КАМІНСЬКА.

Хто ж складе конкуренцію співачкам автори шоу поки що воліють тримати в таємниці.

3. Дізнатися, як працює логіка українських зірок

У шоу «Де логіка?» можна буде побачити зірок українського шоу-бізнесу та оцінити їх інтелектуальні здібності.

«Вперше у моєму житті в шоу на «Новому каналі» я почувалась трохи ніяково. Це тривало десь половину гри. Все тому, що потрібно було вмикати абсолютно не мій формат логіки, я так не формулюю думки, відчуваю, що не так будуються логічні ланцюжки, тож було дещо складно, але дуже весело», – поділилася ще одна учасниця шоу «Де логіка?» ведуча МАША ЄФРОСІНІНА.

 

Шоу йтиме щовівторка о 19:00 на «Новому каналі». Перший випуск  інтелектуально-розважальної програми «Де логіка?» можна буде побачити на початку березня.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

«Новий канал» розшукує найкрутіших кулінарів України

«Новий канал» оголосив кастинг на участь у шоу «Пекельна кухня». Найіменитіший шеф країни влаштує найскладніші випробування, щоб знайти найстійкішого, найсильнішого та найталановитішого кухаря.

25.08.2020
об 17:23

Новини

«Новий канал» завершив зйомки серіалу «Перші ластівки. Zалежні»

Актори, сценарист та режисер поділились враженнями після закінчення знімального процесу серіалу та розповіли, як гуртом створювали образи героям та що з імпровізацій артистів увійшло до сцен проєкту.

05.10.2020
об 18:05

Новини

«Новий канал» знімає гумористичне інтелектуальне шоу «Де логіка?»

Загадками, ребусами та завданнями на логіку зіркових гостей у новому шоу перевірятиме ведучий Сергій Притула. Побачити, наскільки кмітливими та ерудованими є представники шоу-бізнесу глядачі «Нового каналу» зможуть вже навесні.

20.11.2020
об 13:16

Новини

«Новий канал» презентував проморолик 5-го сезону реаліті «Від пацанки до панянки»

Зазвичай телеканал ретельно приховує дівчат, що стануть ученицями Школи леді, але цього разу за декілька місяців до виходу нового сезону «Від пацанки до панянки» в ефір, вирішив викласти проморолик за участі майбутніх леді.

13.01.2021
об 16:23