Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!

29.05.2020
об 13:19
Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!

Цього тижня відбудеться довгоочікуваний міжнародний реліз четвертого сезону «Нюхача» на Amazon Prime, проєкт буде доступним для покупки і оренди (TVOD / EST) з англійськими субтитрами.  

Перший сезон проєкту з'явився на платформі у 2016 році і відразу ж отримав цілу армію шанувальників. А нещодавно були відкриті SVOD права в Amazon Prime на другий і третій сезони детективу.

В Україні прем'єра четвертого сезону культового детектива «Нюхач» відбулась у березні 2020 на каналі ICTV. Показ сезону (як і трьох попередніх) пройшов з високими рейтингами, проєкт отримав велику кількість схвальних відгуків. 

Нагадаємо, що нещодавно опціон на адаптацію формату в Індії був придбаний одним із провідних інтегрованих кінопродакшенів країни – AK Entertainments. Індійська адаптація готується для однієї із локальних відеоплатформ, але подробиці поки не розголошуються.

У четвертому сезоні головний герой з'ясовує, за яких обставин отримав свій унікальний дар. Також Нюхачу доведеться зіткнутися з вбивцею, який довгий час стежив за ним.

Дивимося детективний серіал «Нюхач» і не забуваємо – кожен злочин має свій запах...

Читайте також:

Український «Нюхач» заговорить індійською
Новини

Український «Нюхач» заговорить індійською

Один із найпопулярніших українських серіалів «Нюхач» буде адаптований для індійського глядача. Знімати його планує великий кінопродакшен Індії AK Entertainments.

25.05.2020
об 18:57

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ
Новини

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ

Українська адаптація корейського серіалу «Обручка з рубіном» продовжує підкорювати світ. Доля двох сестер Анни та Яни, їх взаємини й найбільш несподівані сюжети навколо їхнього життя, припали до душі глядачам багатьох країн світу.

27.05.2020
об 19:27