Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Тенденції ТБ: ІТК започаткував новий розділ щодо телевізійних вимірювань в світі

04.11.2020
об 11:20

Глобальні тенденції змінюються. Індустріальний Телевізійний Комітет створив новий розділ на своєму онлайн-ресурсі, в якому публікуватиме огляди роботи зарубіжних телевізійних комітетів, розглядатиме функціонування ТВ панелей, а також досягнення та новації в телевимірюваннях.

Професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України, задля визначення напрямків розвитку вимірювання в Україні, а також для того, щоб не відставати від тенденцій, які існують у світових практиках та відповідають природнім змінам в технологіях і споживанні, на сайті ІТК створило новий розділ «Глобальні тенденції: ТВ вимірювання в світі» (http://itk.ua/ua/press/analytics), в рамках якого заплановано систематичні огляди.

Наразі в розділі «Глобальні тенденції: ТВ вимірювання в світі» розміщені перші інформаційні матеріали щодо ТВ вимірювань у Великобританії, зокрема організації BARB, що здійснює дослідження ТВ аудиторії та визначає ТВ рейтинги у Великобританії. Окрім того, розглянуто проблеми та напрями розвитку вимірювань в країні, вимірювання 4 екранів, BVOD-сервісів.

 

Джерело: Пресслужба Індустріального Телевізійного Комітету

Читайте також:

Новини

ІТК перенесли Конференцію «Телебачення як Бізнес»

Щорічну Конференцію «Телебачення як Бізнес» перенесено. Про це повідомив Індустріальний Телевізійний Комітет. За твердженням організаторів, онлайн-формат для даних дискусій не підходить.

21.09.2020
об 15:08

Новини

На Львівщині знімають телесеріал «Кава з кардамоном»

З початку тижня у Львові знімають за романом львівської письменниці Наталії Гурницької серіал «Кава з кардамоном». Книжка авторки є бестселером протягом кількох останніх років, тож творці сподіваються, що драматична історія кохання не залишить байдужими й телеглядачів.

07.10.2020
об 13:47

Новини

Телеканал «1+1» покаже тревел-шоу, створене однією людиною

Ведучий подорожує один, його «знімальна» команда – це два дрони, три камери та одне авто. У проєкті розповідатимуть про культуру, історію та закони інших країн світу.

17.10.2020
об 12:12

Новини

Власникам телевізорів Sony відтепер доступне Apple TV

Застосунок «прошитий» у програмі оновлення для смарт-пристроїв. Його поява в переліку стримінгових сервісів буде автоматичною і доступною на телевізорах виробництва 2018 року і новіших.

27.10.2020
об 19:05