Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Телевізійні рейтинги: Названо канали-лідери червневого перегляду

10.07.2020
об 14:11

Літо вплинуло на кількість часу, який люди приділяють перегляду телевізора. У порівнянні з травнем за червень канали втратили у загальному перегляді, а з лідером глядачі визначились дивлячись телебачення по буднях. Українці стабільно прихильні до одного з всеукраїнських каналів. З цікавих спостережень – наші співгромадяни стали більше дивитись серіали, фільми та цікавитись спортивними подіями.


 
Під час карантину українці стали частіше дивитись телебачення. Максимальну позначку у 7,36 % загального телеперегляду зафіксували у травні. Та вже в червні рейтинг впав до 6,10 %, адже почалось пом’якшення карантину і багато хто з глядачів вийшов на роботу або став більше часу проводити на свіжому повітрі. Знизилась як кількість тих, хто дивиться телебачення, так і час переглядів ТБ. Він став менший майже на 30 хв.

Найпопулярнішим каналом червня виявився «1+1», друге місце посіла «Україна». Рейтинг переглядів склав відповідно 11,6 % (+0, 42 п.п) та 10,4 % (-0,96 п.п). Бронза дісталась ICTV та 8,24 %. Четверте місце посів «Новий канал» – відповідно 7,27 %, за ним СТБ за місяць канал втратив цілих 2,18 п.п. Його частка переглядів склала 6,98 %. Замикає рейтинг «Інтер» з 5,6 % часткою переглядів і зменшенням на 0,03 п.п. За місяць канали загального перегляду встановили 3,84 млн контактів з IPTV|OTT домогосподарствами.

Цікаво, що у робочі дні лідером переглядів був канал «1+1», на другому місці - «Україна». Під час вихідних вони мінялися місцями. Не дивлячись на день тижня ICTV стабільно посідає трете місце. 

У минулому місяці, канали загального перегляду втратили 2,6 % аудиторії, а це найбільше серед інших груп – 57,12 %. Натомість, рейтинг дитячих каналів виріс, а доля переглядів склала 7,76 %. Збільшилась частина тих, хто дивиться телеканали кінопоказу – на 0,69 п.п до 7,36%.

Частки розважальних та пізнавальних каналів навпаки – зменшившись на 02 п.п та 0,39 п.п і рейтинг відповідно склав 7,26 % та 4,55 %. Канали новин цікавили аудиторію у червні більше, ніж у травні на 0,35 п.п і тому їх рейтинг склав 5,79 %.

Також цікавив людей і спорт, зафіксовано зріст переглядів на 1,51 п.п у порівнянні з останнім місяцем весни. Їх частка переглядів склала 4, 15%. Не байдужі у червні українці були і до «серіальних» каналів. Їх перегляди зросли на 0,18 п.п та склали 1,75%.

 

Джерело: Big Data UA

Читайте також:

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів
Новини

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів

Такі дані оприлюднив ресурс MEDIA PARTNERSHIP BUYING, посилаючись на дослідження, проведені Gradus Research – спеціального додатку для проведення соціологічних досліджень в смартфоні.

02.07.2020
об 11:08

Новини

Новий проєкт від Школи Супергероїв: «Як стати лікарняним вчителем»

Кураторка проєкту «Право на освіту» Наталія Мосейчук пропонує вчителям, які хочуть викладати дітям в лікарнях, пройти онлайн-курс. Для цього в рамках проєкту «Школа Супергероїв» відбувся вебінар «Як стати лікарняним вчителем».

09.07.2020
об 17:14