Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Телеканали «Медіа Групи Україна» уклали масштабний контракт з NBCUniversal

03.01.2022
об 17:09

«Телерадіокомпанія “Україна”», яка входить у медіа-холдинг «Медіа Група Україна», укладала трирічну угоду  з компанією NBCUniversal Global Distribution про ексклюзивні права на трансляцію в Україні телевізійного контенту, обумовленого угодою. Згідно з контрактом культові фільми, мультфільми та телевізійні серіали, які увійшли в даний пакет, транслюватимуть телеканали «Україна», НЛО TV та Індиго TV.

У пакеті, придбаному активами ефірної групи «Медіа Групи Україна», понад 100 найменувань світових бестселерів від найвідомішої голлівудській кіностудії. Серед них, такі хіти світового кінопрокату як «Мумія», «Цар скорпіонів», «Світ Юрського періоду», «Агент Джонні Інглиш», «Тихоокеанський рубіж», «Шрек», «Грінч», «Панда Конг Фу», «Труднощі перекладу», «Горбата гора», «Як приборкати дракона» та інші.

 

«Новий етап співпраці з компанією NBC Universal, яким  наш медіа холдинг символічно відкриває 2022 рік, - частина послідовної стратегії “Медіа Групи Україна” з посилення продуктової лінійки каналів “Україна”, НЛО TV та Індиго TV найбільш рейтинговими, культовими, улюбленими широкою аудиторією фільмами і серіалами, а також новими гучними прем’єрами», - коментує директорка з закупівель ТОВ «ТРК ”Україна”» Ірина Черняк.

Перші кінохіти глядачі каналів «Україна», НЛО TV та Індиго TV побачать  у новорічно-різдвяні свята. Дія прав на придбаний ТОВ «ТРК «Україна» пакет програмного продукту NBCUniversal Global Distribution розпочалась з 15 грудня 2021 року.

 Компанія NBCUniversal Global Distribution відповідає за ліцензування та розповсюдження продукту NBCUniversal для всіх форм телебачення та нових медіа-платформ у США, Канаді та більш ніж на 200 територіях по всьому світу. Портфоліо компанії NBCUniversal містить велику різноманітну бібліотеку з понад 4500 художніх фільмів і 120 000 телевізійних епізодів, у тому числі сьогоденні та класичні назви, шоу, дитячі, спортивні, новини, довгі та короткі формати програмного продукту від Universal Pictures, Focus Features, Universal Television, UCP, NBCUniversal International Studios, Sky Studios, NBC Late Night, DreamWorks Animation, Telemundo тощо, а також локально вироблений контент з усього світу. Global Distribution - підрозділ Comcast NBCUniversal.

Медіа-холдинг об'єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», загальнонаціональний інформаційний телеканал «Україна 24», молодіжний телеканал НЛО TV, телеканал Індиго TV, тематичні канали «Футбол 1/2/3», «34 телеканал», міжнародні канали Ukraine 1/Ukraine 2, NLO TV 2,  медіа-агентство повного циклу «Медіа Партнерство Баїнг», оператора супутникового мовлення Xtra TV, ОТТ-платформу OLL.TV, продакшн-компанії «Теле Про» і «Допоможемо ТВ», «Новинну Групу Україна», сайт segodnya.ua, кросплатформний проєкт Vogue.UA.

Джерело: «Медіа Група Україна»

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Прогресивні умови для українського кіно

У Верховній Раді зареєстрували комплексний законопроєкт для осучаснення сфери кінематографу в Україні. Ефективність системи підтримки та розвитку кіноіндустрії, нові та впорядковані існуючі форми державної підтримки, вдосконалена системи кешрибейтів і конкурентоспроможні умови для іноземних партнерів, прозорість конкурсів і ухвалення рішень, комплексні умови для розвитку галузі – робота над документом тривала понад рік. до складу робочої групи увійшли народні депутати, фахівці Держкіно, представники профільного міністерства та самої кіногалузі. Які зміни несе для українського кіновиробництва й міжнародної кіноспівпраці новий закон? З VGL cinema новелами поділився Павло Сушко, голова підкомітету у сфері кінематографу і реклами Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.

30.12.2021
об 10:50

Новини

Свята разом з СТБ: що подивитись у перші дні Нового року

Поки тривають Новорічні канікули та вихідні, часто постає питанняя: «Що ж подивитися разом із сім'єю?». Створити особливу атмосферу та наповнити кожен дім теплом, любов’ю і неймовірними історіями готовий телеканал СТБ. Які прем’єри проєктів та серіальні сюрпризи підготував телеканал на період з 27 грудня по 10 січня — читайте в добірці.

02.01.2022
об 12:35