Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Телеканал ТЕТ запускає проєкт «Вмикай усмішки» за підтримки Київстар ТБ

08.12.2021
об 14:28

Завдяки проєкту кожен українець із будь-якого куточку країни зможе показати свій талант у гуморі та отримати грошову винагороду. Телеканал ТЕТ за підтримки платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ з 8 грудня запускає спецпроєкт «Вмикай усмішки», взяти участь у якому зможуть усі охочі гумористи-аматори.

Суть проєкту полягає в тому, що учасник має опублікувати запис свого виступу в Instagram або TikTok під хештегом #вмикайусмішкинатет. Найкращі та найсмішніші потраплять на перегляд до коміків-експертів Євгена Кошового та Юрія Ткача. Якщо вони засміються — переможці отримають головний приз 10 000 грн. Фінал проєкту всі охочі зможуть переглянути ексклюзивно на Київстар ТБ.

Жодних жанрових обмежень: це може бути стенд-ап, пародія, сатира, музичний гумор, імпровізація та будь-який інший формат. Головна умова — розсмішити коміків.   

Нагадуємо, що відтепер гумористичне та розважальне шоу «Розсміши коміка» Студії «Квартал 95» буде виходити на ТЕТ. Прем’єра відбудеться у новому сезоні телеканалу, переглянути який можна також на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

За 10 років свого існування шоу «Розсміши коміка» Студії «Квартал 95» стало улюбленим гумористично-розважальним проєктом українців. Це справжній конкурс талантів, у якому кожен охочий може випробувати себе в гуморі та отримати гроші. У 18-му сезоні учасники будуть смішити Євгенія Кошового та Юрія Ткача.

Заявки на участь у проекті приймаються до 22 грудня.

 

Джерело: ТЕТ

Читайте також:

Новини

Режисерський дебют акторки Даші Тригубової: вперше український фільм отримає підтримку у Словенії

Містичний трилер з робочою назвою «Її б звали Марта» було підтримано сервісно та фінансово з боку Словенського урядового центру кіно та приватної кінокомпанії Viba Film. Режисерський дебют української акторки, продюсерки та сценаристки Даші Трегубової став першим офіційним прецедентом україно-словенської копродукції. Загальна сума підтримки з боку словенських партнерів становить 5 485 000 гривень.

30.11.2021
об 12:47

Новини

«Табун»: ICTV розпочав масштабні зйомки бойовика про другу світову

Пошуки смертельної хімічної зброї, місія диверсантів на межі фолу та історія кохання на війні, – все це у новій воєнній 4-серійці «Табун».

01.12.2021
об 17:36

Новини

«Помста Землі» трейлер українською мовою

Масштабний фільм-катастрофа розповість про звичайних людей, яких доля змушує стати героями. Професійний скелелаз із батьком забудуть про суперечки і об’єднаються, щоб врятувати людей зі смертельної пастки. А вченим випаде розгадати причини, які викликали гнів землі, і зробити все, щоб катаклізм не приніс нових руйнувань. Але чи зможе людина протистояти природі?

02.12.2021
об 11:06