Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Телеканал СТБ представить продовження драми «Мама»

02.02.2022
об 16:57

17 лютого о 20:15 на телеканал СТБ до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні глядачі побачать продовження драми «Мама», яке складатиметься із 4 серій. Події фільму розгортаються на окупованому Донбасі.

Це історія, яка за своєю формулою точна та зрозуміла глядачеві на всій території України.. Головна героїня Ніна Швидченко, яку зіграла Олеся Жураківська, ніколи не була так близько і водночас так безмежно далеко від свого сина. Вона знову вирушає на окуповану територію на пошуки і знаходить його тяжко пораненим у лікарні Слов’яносербська. Але як урятувати йому життя і забрати на волю? Це завдання, які їй доведеться вирішувати самотужки. Ніна Петрівна пройде ще важчі випробування, адже зіткнеться віч-на-віч з небезпекою втратити свого сина назавжди.

«Коли ми робили перший сезон, не називали його першим. Це був телевізійний фільм, і ми думали, що поставили крапку. Власне, наша історія завершилась тим, що мама продовжує свій пошук. А чи він увінчається вдачею — ми не стали диктувати це глядачеві. Кожен мав додумати, виходячи з власного досвіду. Коли серіал показали, він мав успіх. І найнеочікуваніше для мене — те, що почали писати жінки, Мами. Вони писали і Лесі, і мені. Я впевнена, що глядач не тільки не занудьгує, а буде захоплений і дивитиметься з великим інтересом. Це наша історія, і вона дуже важка. Такі фільми мають бути, ми маємо говорити про це, вся країна має говорити. Адже якщо не говорити, це не закінчиться ніколи. Ми маємо щось змінювати, змінювати хоча б у своїх думках та своїй душі», — розповіла авторка ідеї та креативна продюсерка проєкту Валентина Руденко.

 

Серіал «Мама» став одним із найуспішніших патріотичних проєктів і відгукнувся в серцях мільйонів телеглядачів. Понад 4,3 млн українців разом із Мамою чекали на її зустріч із сином.

У ролях: Олеся Жураківська, Микола Боклан, Костянтин Корецький, Наталія Корецька, Тамара Антропова, Ада Роговцева, Максим Боряк, Олександр Божко, Дар’я Матвєєва, Поліна Снісаренко-Кульчицька, Арсен Босенко, Олег Волощенко та ін.

 

 

Джерело: СТБ

 

Читайте також:

Новини

«Пограбування по-українськи»: офіційний трейлер нової комедії від творців «Бурштинових копів»

З’явився трейлер нової романтичної комедії «Пограбування по-українськи». Прем’єра cтрічки запланована на 31 березня 2022 року. Серед професійних акторів, у стрічці також знялися Влад Яма, Андрій Бурим, Василь Вірастюк, Даша Астаф’єва, Марія Заниборщ-Рудинська, тощо. Головну роль виконав Остап Халавко.

26.01.2022
об 11:36

Новини

Павло Рибак: «Конкуренція між провідними платформами настільки щільна, що межа якоїсь унікальності на ринку дуже тонка»

Media Business Reports продовжують публікувати інтерв’ю з представниками медіабізнесу, що стали основою аналітичного огляду «Український ринок VoD: динаміка, тенденції, готовність до виробництва originals». Опублікували діалог із керівником OTT-платформи «Київстар ТВ» Павлом Рибаком, присвячений поведінці та уподобанням користувачів, моделям монетизації, конкуренції та загальної ситуації на ринку.

01.02.2022
об 14:25