Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Телеканал «ПлюсПлюс» презентував анімаційний проєкт про екологію для дітей

15.10.2020
об 16:35

Малечі розкажуть про корисні еко-звички, кліматичні зміни та чому варто сортувати сміття  і берегти воду.

 

На каналі «ПлюсПлюс» відбулась всеукраїнська прем’єра анімаційного проєкту про екологію «Еко ПлюсПлюс», який складається з 22 мультфільмів. В кожній серії розповідається про важливі екологічні питання – це кліматичні зміни, збереження водних ресурсів, електроенергії, сортування сміття, турбота про ліс, переробка матеріалів тощо. Діти в легкій та доступній формі можуть дізнатись багато цікавого про екологію, природу та завести корисні звички: вимикати світло, коли нікого немає в кімнаті; закривати кран, коли чистиш зуби та інші. Цим проєктом телеканал «ПлюсПлюс» поставив собі за мету привернути увагу до питань екології, зацікавити дітей та дорослих еко-світоглядом, надихнути до корисних звичок якомога більшу аудиторію.

 

«Еко ПлюсПлюс» створено, щоб стати стартовим майданчиком екологічних знань та навичок, в першу чергу, для дітей. Ми працювали над розробкою проєкту з еко-експертами та дитячим психологом, тож кожна серія вельми проста для сприйняття навіть наймолодшою  аудиторією. Ми сподіваємося, що проєкт бодай трохи та наблизить нас до ще більшого усвідомлення важливості та цінності дій кожної людини на Землі для збереження еко-балансу планети в цілому. Ми прагнемо й надалі «розважаючи навчати» та створювати власний український контент, який у майбутньому матиме змогу конкурувати зі світовим», - сказала генеральна продюсерка нішевих телеканалів 1+1 media ІВАННА НАЙДА.

 

Першими про екологічну серію мультфільмів дізналися глядачі ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Презентація одного з них – «Годівничка для пташок», відбулася в ефірі саме у Всесвітній день екологічної освіти. Телеведуча «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко долучилася до запуску еко-проєкту ПЛЮСПЛЮС, повісивши на своєму подвір’ї разом із дітьми годівничку, спеціально розроблену телеканалом. Тим самим телеведуча власним прикладом продемонструвала важливість еко-звичок як для дітей, так і дорослих. Адже лише одна годівничка може врятувати до 50-ти птахів у холодну пору року.

З нагоди запуску анімаційного еко-проєкту та з метою максимального поширення серед дітей молодшого шкільного віку еко-знань, телеканал також підготував серію зошитів та навчальних плакатів для початкової школи з предмету за вибором «Основи екології» для «Нової української школи». Такі навчальні матеріали є частиною екологічної освіти та надають можливість опиратися на цікаві та інформативні факти.

Подивитись мультфільми «Еко ПлюсПлюс» можна на YouTube-каналі «ПлюсПлюс».

 

Джерело: Пресслужба 1+1 media

Читайте також:

Новини

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

12.10.2020
об 15:19

Новини

Розпочато п’ятий конкурс дитячих проєктів Чілдрен Кінофест

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі. Мінімальний вік учасника – 7 років, максимальна тривалість проєкта – 8 хвилин. Ім’я переможця оголосять 6 червня 2021 року.

12.10.2020
об 15:57

Новини

Віртуальні світи: Студія Disney розвиватиме свою онлайн-мережу

Disney вирішила провести реструктуризацію і розвивати онлайн-платформи. До такого кроку компанію підштовхнула епідемія Covid-19 та закриття традиційних кінотеатрів по світу на період пандемії.

13.10.2020
об 14:39

Новини

«Дні доступного кіно» - перший фестиваль для глядачів з порушеннями зору або слуху

Перший в Україні фестиваль «Дні доступного кіно» відбудеться з 26 по 31 жовтня. Проходитиме він у зручному онлайн-форматі. Протягом тижня всі фільми програми, адаптовані для незрячих або нечуючих людей, знаходитимуться у вільному доступі.

15.10.2020
об 13:39