Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Телеканал ICTV до Дня захисника покаже бойовик «Брюс»

07.10.2021
об 16:59

Для своїх глядачів ICTV підготував гостросюжетну прем’єру мінісеріалу «Брюс». Бойовик розповість життєву історію про батька, готового заради порятунку свого сина на все. Усі 4 прем’єрні серії покажуть у День козацтва і День захисника та захисниць України, 14 жовтня.

Гостросюжетний бойовик у дусі голлівудського екшену зі стріляниною, бандитськими розбірками та історією пошуків і розслідувань «Брюс» є власним виробництвом каналу. Режисер стрічки – Антон Скрипець. За сюжетом колишній військовий Брюсовський з позивним Брюс працює таксистом, і одного разу його сина викрадають. Самовіддано, долаючи купу перешкод герой веде своє розслідування, щоб знайти дитину і покарати лиходіїв.

 

«Всі ми задивляємося голлівудськими бойовиками з драматичною історією в основі і крутою картинкою. І я радий, що серіал такого формату нарешті з'явився і в Україні. Наші автори написали оригінальну історію про звичайного хлопця, який стає жертвою викрадачів і намагається самостійно відшукати сина. ICTV зібрав талановиту команду, яка зняла цю історію цікаво і технічно, тому, думаю, глядача чекає гідне кіно», – прокоментував прем'єру виконавець головної ролі ДМИТРО МАЛКОВ.

Також у мінісеріалі знімалися Борис Хвошнянський, Дмитро Паламарчук, Олеся Гайова, Олександр Пожарський, Катерина Гулякова, Олександр Печериця, Георгій Лещенко та інші.

Для зйомок використали спецтехніку і нові для українського кіно прийоми. Автокрани, P.O.V.-зйомка від першої особи, зйомка в LED-павільйоні (де зняті раніше кадри проєктуються на спеціальні екрани) – це лише частина того, що використовували для створення бойовика.

 

Вмикайте телеканал ICTV 14 жовтня о 19:30 і пориньте у Всесвіт Героїв.

 

Джерело: Пресслужба ICTV

Читайте також:

Новини

Глядачі телеканалу «1+1» скоро побачать комедійний серіал «Скажені Сусіди»

Телеканал «1+1» разом із FILM.UA Group працюють над першим оригінальним серіалом для платформи Київстар ТБ – «Скажені Сусіди», що доповнить кіновсесвіт «Скаженого Весілля». Глядачі платформи побачать серіал першими. Згодом «Скажені сусіди» транслюватиме «1+1».

06.10.2021
об 17:25

Новини

UFS 5.0. Місяць кінокреаторів: Серія освітніх заходів жовтня

Нове українське кіно створюють кінокреатори. Цим словом прийнято називати сучасних сценаристів, режисерів, акторів та інших людей дотичних до процесу фільмування кіно, серіалів і навіть кліпів. Саме для них столична кіношкола влаштовує у Києві серією освітніх безкоштовних кінозаходів «UFS 5.0. Місяць кінокреаторів».

01.10.2021
об 16:04