Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Тарас Цимбалюк пішов з проєкту «Танців з зірками»

05.10.2020
об 18:43

Танцювальний вечір запам’ятався глядачам пропозиціює Санти Дімопулос, зверненням Ольги Фреймут до організаторів та шпагатом Надії Мейхер. З проєкту вилітили одразу дві пари.

Цими вихідними відбувся шостий прямий ефір проєкту «Танці з зірками». Вечір був присвячений українським виконавцям. Артисти співавали під оркестр для учасників шоу. Санта Дімопулос зробила своїй головній конкурентці Надії Мейхер незвичну пропозицію, а Ольгу Фреймут підтримали всі учасники проєкту.

Першими на паркет вийшли Дарина Петрожицька та Ігор Гелуненко, які виконали сальсу. Актриса на генеральній репетиції травмувала ногу, але попри біль змогла таки вийти на паркет. І хоча глядачі зустріли пару бурхливими оплесками, судді мали чимало зауважень до техніки виконання танцю.

 

Юлія Саніна та Дмитро Жук виконали на паркеті контемпорарі. Перед виступом Юля зізналася, що налаштована перемогти в шоу. Вона щодня годинами тренується у репетиційній залі, щоб показати результат на паркеті. За концепцією номеру, на паркеті Юлія була відображенням душі Тіни Кароль, яка співала пісню «Вільна».

Пара Санти Дімопулос та Макса Леонова виконали запальний ча-ча-ча під пісню Гайтани «Самотня боса». Напередодні виступу Санта відверто розповіла глядачам про стосунки зі своєю матір’ю, які пережили непростий період. Однак все ж їм вдалося пройти через ці випробування і стати ближчими одна до одної. Для Санти мама - найдорожча людина, зірка робить усе можливе, аби підтримувати та оберігати її.  Також після виступу Санта зробила незвичну пропозицію Надії Мейхер.

«Не дивлячись на те, що ми конкуренти у шоу, і щотижня один учасник покидає проэкт, не дивлячись на те, що Надія Мейхер моя конкурентка, я дуже поважаю її. Тож у мене виникла одна шалена думка. Надіє, у наступному ефірі я запрошує тебе станцювати зі мною пасодобль – вперше у цьому шоу – один на один», - запропонувала САНТА ДІМОПУЛОС.

Надія Мейхер та Кирило Васюк у шостому ефірі станцювали фокстрот під виконання Таяною пісні Софії Ротару «Чекай», який запам’ятався глядачам повітряним шпагатом наприкінці номеру. Вже на балконі Надія Мейхер відповіла, що приймає виклик від Санти Дімопулос та готова станцювати разом з нею на паркеті пасодобль.

Завершальним виступом ефіру став фьюжн у виконанні Ольги Фреймут та Іллі Падзіни під пісню «Материнська любов». Зворушливий танець телеведуча виконала разом зі своєю сім’єю, показавши декілька поколінь жінок. Виступ вразив суддів проэкту. Григорій Чапкіс відзначив помітний прогрес пари на паркеті, такої думки дотрималася і Катерина Кухар. Влад Яма хоча й відзначив, що танець йому сподобався, все ж порадив парі робити менше підтримок на паркеті.

Пара Олега Винника та Олени Шоптенко через позитивні тести на Covid-19 вдруге не змогла вийти на паркет. Згідно з міжнародними правилами проэкту, кожна пара має можливість у зв’язку з хворобою лише один раз пропустити виступ та залишитися у шоу. Тому під час шостого ефіру вони були дискваліфіковані. Свої голоси від телеглядачів Олег Винник віддав парі Ольги Фреймут, яка у свою чергу після оголошення результатів глядацького голосування звернулася до організаторів проэкту з проханням повернути артиста у шоу. Її прохання також підтримали всі учасники четвертого сезону.

 

За результатами оцінок суддів та глядацького голосування цього тижня шоу покинули Тарас Цимбалюк та Яна Заєць.

 

Джерело: Пресслужба каналу «1+1»

Читайте також:

Новини

Цікавинки другого ефіру шоу «Танців з зірками»

6 вересня на каналі «1+1» відбувся ще один прямий ефір шоу «Танці з зірками», під час якого Катерина Кухар «зазіхнула» на лаври реп-виконавиці Alyona Alyona та виконала реп, а до складу журі приєднався один з переможців минулих сезонів.

07.09.2020
об 16:43

Новини

«Танці з зірками-4»: Леся Нікітюк стане суддею шоу

20 вересня о 21:00, у четвертому прямому ефірі шоу «Танці з зірками» телеканалу «1+1»,  зіркові учасники пригадають рік, що змінив їхнє життя. Напевно, цей випуск стане найемоційнішим ефіром проєкту.

20.09.2020
об 13:07

Новини

Чим запам’ятався минулий єфір «Танців з зірками»

На минулому тижні відбувся ще один прямий ефір «Танців з зірками». Глядачам вечір запам’ятався особистими історіями зірок, чуттєвими номерами, новим «джокером» серед суддів та подарунками учасникам. Вперше на паркет вийшли Дарина Петрожицька та Ігор Гелуненко.

21.09.2020
об 16:21