Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Танці з зірками»: Зірки закружляють на паркеті ведучих

22.11.2020
об 15:16

Сьогодні, 22 листопада, в ефірі телеканалу «1+1» півфінал «Танців з зірками». На паркет повернеться співак Олег Винник, а також вийдуть ведучі Юрій Горбунов та Тіна Кароль.

 

 

Особливість тринадцятого випуску «Танців з зірками-4» в тому, що разом з учасниками шоу в одному з номерів хореографію виконуватимуть не їхні досвідчені партнери, а ведучі проєкту. В попередніх епізодах через Covid-19 Олегу Виннику довелося вибути зі змагань, але ставши ведучим балкону в нього з'явився шанс знову вийти на паркет з одною з півфіналісток.

Нагадаємо, за результатами попередніх ефірів у півфінал вийшли пари: Санта Дімопулос та Макс Леонов, Надія Мейхер та Кирило Васюк, Юлія Саніна та Дмитро Жук. Хто потрапить до півфіналу, а який з дуетів піде з проєкту за крок до фіналу, дивиться сьогодні ввечері о 21:00.


Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

«Танці з зірками»: На паркет артисти виходили з дітьми та батьками

У неділю на «Танцях з зірками» відбувся родинний вечір. Під час ефіру зірки танцювали по дві обов’зкові хореографії, одну з них виконували не з партнером чи партнеркою проєкту, а зі своїми рідними. Наприклад, Надія Мейхер станцювала з доньками, а Юлія Саніна – з батьком.

09.11.2020
об 19:43

Новини

«Танці з зірками»: Чвертьфінал без глядачів, але з суддями на паркеті

Починаючи з 15 листопада прямі ефіри «Танців з зірками» відбуватимуться без гостей у залі. До таких заходів творцям проєкту доведеться вдатися через те, що в Україні ввели «карантин вихідного дня». Однак пари, що дійшли до чвертьфіналу, все ж вийдуть на паркет і станцюють по три хореографічні композиції. Одні з яких допоможуть виконати судді шоу.

15.11.2020
об 12:09

Новини

«Танці з зірками-4»: Ксенія Мішина оцінюватиме танцюючих зірок

Актрису та переможницю третього сезону «Танців з зірками» Ксенію Мішину творці шоу запросили у якості судді. Чим ще здивує одинадцятий ефір проєкту?

08.11.2020
об 13:22

Новини

Десятий ефір шоу «Танців з зірками» буде містичним

Сьогодні на глядачів телеканалу «1+1» чекає найдраматичніший випуск сезону – у десятому прямому ефірі головного танцювального шоу зіркові пари обміняються партнерами та перевтіляться у містичних героїв. Хто з ким танцюватиме та чий образ приміряють на себе учасники нових дуетів?

01.11.2020
об 13:58