Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Танці з зірками»: На паркет артисти виходили з дітьми та батьками

09.11.2020
об 19:43

У неділю на «Танцях з зірками» відбувся родинний вечір. Під час ефіру зірки танцювали по дві обов’зкові хореографії, одну з них виконували не з партнером чи партнеркою проєкту, а зі своїми рідними. Наприклад, Надія Мейхер станцювала з доньками, а Юлія Саніна – з батьком.

 

8 листопада на телеканалі «1+1» відбувся одинадцятий прямий ефір головного танцювального шоу країни «Танці з зірками». Вечір, присвячений найдорожчим людям, запам’ятався глядачам чуттєвими танцювальними номерами, яскравими бальними постановками, неочікуваним зізнанням Сергія Мельника, а також виступом дівчини, яка незважаючи на втрату ноги, розпочала танцювати.

 

Юлія Саніна з батьком

 

Надія Мейхер у родинний вечір станцювала фольк разом із донечками Анею та Марійкою, які вперше з’явились на телебаченні. Надія зізналася, що довгий час оберігала дітей від уваги ЗМІ, але її донечки мріяли станцювати на шоу «Танці з зірками», тому лише заради них вона зважилася показати їх всій країні. Також Надія показала у візитці унікальні родинні кадри, яких раніше ніхто не бачив. Під легендарну пісню «Квітка Душа», яку виконувала цього вечора Тоня Матвієнко, Надія із доньками станцювали ніжний контемп. Зворушливий виступ розчулив суддів і набрав максимальну кількість балів. А переможниця «Танців з зірками-3», акторка Ксенія Мішина, яка стала запрошеною суддею, назвала Надію своєю фавориткою.

«Ви – легенда, і моє серце належить вам», - зазначила КСЕНІЯ МІШИНА.

 

 

Глядачам шоу «Танці з зірками» родинний вечір запам’ятався несподіваним виступом Сергія Мельника, який вийшов на паркет разом із Олімпійською призеркою та учасницею «Танців з зірками-3» - Анною Різатдіновою. Пара виконала пристрасну румбу, натякнувши, що між ними зав’язалися романтичні стосунки. Сам виступ футболіст присвятив бабусі, якої нещодавно не стало.

 

Рок-діва Юлія Саніна станцювала контемпорарі разом із батьком Олександром. Артистка пригадала, що коли була маленька, то дивилась перші «Танці з зірками» разом із родиною, та показала унікальні кадри із сімейного архіву. Чуттєвий виступ про історію стосунків батька та доньки Юля присвятила родинам, які відпускають дітей у доросле життя.

 

Разом із Дімою Жуком, який одужав від Covid-19, Юля станцювала запальний квікстеп. Хоча артистка зізналася, що боялася саме цього стилю танцю, Влад Яма зазначив, що це найкращій квікстеп сезону, а Катерина Кухар відмітила блискавичну техніку і сказала, що мріє побачити жіночий фінал шоу. Парі за виступ судді поставили максимальні бали.

 

Санта Дімопулос перед виступом розповіла про взаємини із чоловіком Ігорем та дітьми. Зірка станцювала зворушливий контемпорарі разом із синами: своїм та чоловіка. Виступ із Тимофієм та Даніелем Санта присвятила дітям, чоловікові та мамі, яка приїхала на шоу її підтримати. Контемпорарі, як і їхнє з Максом Леоновим танго, судді оцінили у максимальні 40 балів.

 

Рокер Сергій Танчинець станцював зворушливий ф’южн зі своєю дружиною Анною та старшою донькою Анастасією. Свій виступ родина присвятила батькові дружини, який зараз тяжко хворіє. Донечка Настя зізналася, що раніше не вірила, що її тато так далеко зайде у проєкті. В цьому ж зізналася і суддя Катерина Кухар, але Сергію вдалося довести, що талант без працелюбства нічого не вартує.

 

Зворушив цей вечір не лише виступами зірок із найдорожчими людьми, але й виступом спеціальних гостей – переможця першого оновленого сезону «Танців з зірками» Ігоря Кузьменка та Карини Статищак, яка втратила ногу, але надихнувшись шоу «Танці з зірками», розпочала танцювати. Саме любов до танців допомогли дівчині не опустити руки, а рухатись на зустріч своїй мрії. Пара виконала на паркеті запальне ча-ча-ча, а наприкінці виступу глядачі у залі та судді аплодували їм стоячи.

 

«Я дякую за шанс бути сьогодні тут, на головному паркеті країни. Вірте у себе та у те, що ви робите. Адже все у житті можливо, навіть те, що на перший погляд виглядає нездійсненним», - прокоментувала дівчина після виступу.

 

 

Цього тижня за результатами суддівського та глядацького голосування у зоні ризику опинилися Надія Мейхер та Кирило Васюк, а також Сергій Танчинець та Яна Цибульська. «Танцем за життя» стала самба. За рішенням суддів, за крок до чвертьфіналу шоу покинула пара Сергій Танчинець та Яна Цибульська. Тож до чвертьфіналу четвертого сезону «Танців з зірками» потрапили пари Надія Мейхер та Кирило Васюк, Санта Дімопулос та Макс Леонов, Юлія Саніна та Діма Жук, Сергій Мельник та Аделіна Делі.

 

Джерело: Пресслужба «1+1».

Читайте також:

Новини

Тарас Цимбалюк пішов з проєкту «Танців з зірками»

Танцювальний вечір запам’ятався глядачам пропозиціює Санти Дімопулос, зверненням Ольги Фреймут до організаторів та шпагатом Надії Мейхер. З проєкту вилітили одразу дві пари.

05.10.2020
об 18:43

Новини

Екс-учасники «Танців з зірками» повернуться, щоб запалити паркет

Сьогодні на глядачів каналу «1+1» чекає особливий випуск «Танців з зірками». На паркет вийдуть не пари, а тріо. До кожного дуєту приєднаються зіркові учасники минулих сезонів. Ми вже знаємо, який склад тріо буде в 9 епізоді, а на балконі їх зустрічатиме Олексій Потапенко з сином Андрієм.

25.10.2020
об 13:49

Новини

Десятий ефір шоу «Танців з зірками» буде містичним

Сьогодні на глядачів телеканалу «1+1» чекає найдраматичніший випуск сезону – у десятому прямому ефірі головного танцювального шоу зіркові пари обміняються партнерами та перевтіляться у містичних героїв. Хто з ким танцюватиме та чий образ приміряють на себе учасники нових дуетів?

01.11.2020
об 13:58

Новини

«Танці з зірками-4»: Ксенія Мішина оцінюватиме танцюючих зірок

Актрису та переможницю третього сезону «Танців з зірками» Ксенію Мішину творці шоу запросили у якості судді. Чим ще здивує одинадцятий ефір проєкту?

08.11.2020
об 13:22