Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Танці з зірками-4»: Ксенія Мішина оцінюватиме танцюючих зірок

08.11.2020
об 13:22

Актрису та переможницю третього сезону «Танців з зірками» Ксенію Мішину творці шоу запросили у якості судді. Чим ще здивує одинадцятий ефір проєкту?

 

 

Недільний вечір на телеканалі «1+1» присвячено танцям. У прямому ефірі зірки танцюють та розповідають про себе те, що приховували від ЗМІ. У четвертому сезоні творці шоу вирішили, що четвертий суддя «Танців з зірками» має бути зіркою, яка отримала хореографічний досвід в рамках шоу. У випуск від 8 листопада в суддівське крісло запросили переможницю третього сезону «Танців з зірками» Ксенію Мішину.

 

 

Також сьогоднішній прямий ефір запам’ятається глядачам виступами зірок з найріднішими людьми, адже цей випуск буде родинним. Учасники шоу упродовж тижня готували композиції танців зі своїми батьками, родичами та іншими членами родини. Деякі учасники вперше покажуть своїх рідних та коханих. Також учасники шоу виконають індивідуальну варіацію із класичної бальної програми разом зі своїми партнерами. Дві пари, які за результатами оцінок суддів та глядацького голосування, опиняться у зоні ризику, виконають «танець за життя». Їхню долю на проєкті вирішаватимуть судді.

 

Крім того, цієї неділі спеціальними гостями із музичними виступами стануть співак Макс Барських та учасниця «Голос діти-4», артистка продюсерського центру MONATIK Corporation – NiNO.

З ким із рідних учасники сезону танцюватимуть під час «родинного ефіру» «Танців з зірками» та хто стане ведучим балкону цього разу, дивіться сьогодні о 21:00 на телеканалі «1+1».

 

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

Тарас Цимбалюк пішов з проєкту «Танців з зірками»

Танцювальний вечір запам’ятався глядачам пропозиціює Санти Дімопулос, зверненням Ольги Фреймут до організаторів та шпагатом Надії Мейхер. З проєкту вилітили одразу дві пари.

05.10.2020
об 18:43

Новини

Екс-учасники «Танців з зірками» повернуться, щоб запалити паркет

Сьогодні на глядачів каналу «1+1» чекає особливий випуск «Танців з зірками». На паркет вийдуть не пари, а тріо. До кожного дуєту приєднаються зіркові учасники минулих сезонів. Ми вже знаємо, який склад тріо буде в 9 епізоді, а на балконі їх зустрічатиме Олексій Потапенко з сином Андрієм.

25.10.2020
об 13:49

Новини

Десятий ефір шоу «Танців з зірками» буде містичним

Сьогодні на глядачів телеканалу «1+1» чекає найдраматичніший випуск сезону – у десятому прямому ефірі головного танцювального шоу зіркові пари обміняються партнерами та перевтіляться у містичних героїв. Хто з ким танцюватиме та чий образ приміряють на себе учасники нових дуетів?

01.11.2020
об 13:58

Новини

Містичний вечір на «Танцях з зірками» виявився фатальним для Ольги Фреймут

Ведучі та учасники проєкту «Танці з зірками» перевтілились у вампірів та героїв фільмів жахів, а Наталя Могилевська прийшла на шоу з «чоловіком». Чим ще запам’ятався 10-й випуск четвертого сезону найтанцювальнішого шоу країни?

02.11.2020
об 18:20