Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

«Таємниці великих українців»: Секрет Роксолани та розвінчання міфів

21.02.2021
об 12:19

Сьогодні, 21 лютого, о 18:20 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра нової серії історичного детективу «Таємниці великих українців». Новий епізод присвячено Роксолані, чия постать оповита міфами та легендами.

 

Постать Роксолани описана у творах, за мотивами її життя зняті фільми та серіали, але у картинах багато історичних похибок, найпоширеніші з яких спростували творці фільму. У новій серії глядачі знайдуть відповіді на запитання: як насправді виглядала видатна українка та чи збігаються відомі нам портрети із дійсністю. Також у ході розслідування дослідникам вдалося знайти флакон із парфумами, якими могла користуватися Роксолана та відправили його на експертизу. Навіщо? Відповідь знайдете у новому випуску «Таємниці великих українців».

 

продюсер та автор проєкту Акім Галімов

 

«У світі не існує відомостей про точне місце народження майбутньої дружини султана Сулеймана Пишного. В Україні є чимало населених пунктів, які змагаються за право називатися рідним містом Роксолани. В Рогатині навіть поставили пам’ятник відомій українці. Доказова база, якщо чесно, залишає бажати кращого, але все, що ми можемо сказати із впевненістю: вона точно з України. І до султанського Палацу потрапила через Крим», – розповів продюсер та автор проєкту АКІМ ГАЛІМОВ.

 

Джерело: 1+1 media

Читайте також:

Новини

База національних фільмів: Дізнатися про українське кіно можна в онлайн-довіднику

Днями Державне агентство України з питань кіно презентувало онлайн-довідник фільмів, в якому зберігатимуться відомості про стрічки національного виробництва та українські кінокомпанії. Наразі у віртуальній теці міститься інформація про 2 157 фільмів, 384 компанії-виробника українського кіно та 12 713 кінопрофесіоналів.

17.02.2021
об 14:11

Новини

10 фактів про Холостяка 11 сезону Михайла Заливака

5 березня на телеканалі СТБ розпочнеться 11 сезон романтичного реаліті «Холостяк», незмінним ведучим якого залишається Григорій Решетник. Шукатиме своє кохання на проєкті харківський бізнесмен, засновник логістичної компанії Михайло Заливако. Напередодні прем'єри автори шоу вирішили трохи розповісти про героя нового епізоду та його вподобання.

18.02.2021
об 17:02

Новини

ТОП-5 місць у Болівії від Michelle Andrade та Позитива

В прем’єрному випуску нового сезону тревел-проєкту «Орел&Решка» Michelle Andrade та Позитив вирушили в Болівію. Перед тим, як відправитися в подорож Португалією з музикантом Іваном Дорном і шоуменом Олександром Гудковим, перша пара ведучих пропонує занотувати 5 місць південноамериканської країни, в яких варто побувати за нагоди.

19.02.2021
об 16:09

Новини

Доументальний фільм «МАЙДАН. Шість літер нашої свободи» сьогодні транслюють на ТБ

20 лютого в Україні – День Героїв Небесної Сотні. Сьогодні суспільні мовники UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА демонструють документальний фільм власного виробництва «МАЙДАН. Шість літер нашої свободи». Історії, з яких складається стрічка, показують основні події Революції Гідності.

20.02.2021
об 12:43