Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

«Табун»: ICTV розпочав масштабні зйомки бойовика про другу світову

01.12.2021
об 17:36

Пошуки смертельної хімічної зброї, місія диверсантів на межі фолу та історія кохання на війні, – все це у новій воєнній 4-серійці «Табун».

Відтворивши у Пирогові життя маленького села, окупованого нацистами, телеканал ICTV розпочав зйомки серіалу про українських диверсантів у Другій світовій війні. Це пригодницька історія про героя, який має врятувати сотні тисяч життів від новітньої нацистської хімічної зброї «Табун».

За сюжетом, українець, а тепер британський розвідник Григорій Діденко (Мітя Рибалевський), через 15 років повертається до свого рідного містечка Новоград-Волинського з надсекретною місією – отримати зразок новітньої хімзброї Табун для розробки антидоту. Перешкодами для Григорія стануть не лише нацистський режим і смертоносний газ, а й недовіра місцевих жителів, яких він намагається врятувати від дедалі більшої загрози.

Ідеєю створення серіалу стали реальні події. Незадовго до початку війни нацисти розробили хімічну зброю під назвою «Табун» та планували застосувати її на Східному фронті. Тільки завдяки секретній місії розвідників і особисто Черчиллю вдалося запобігти вбивству мільйонів.

«Ми відштовхнулися від цього факту і написали історію про британську диверсійну групу на чолі з українцем. Герої разом із місцевими жителями мають знищити зразки модифікованого газу та секретну лабораторію з його розробки. У нашому новому воєнному пригодницькому серіалі буде багато погонь, стрілянини, відважних чоловіків та таких самих сміливих жінок. Їм належить не лише врятувати світ від бойової отруйної речовини, а й знайти своє кохання», – розповідає креативна продюсерка ICTV Інеса Соболєва.

У серіалі грають такі відомі актори, як Дмитро Рибалевський, Дарія Петрожицька, Андрій Ісаєнко, Владислав Мамчур, Василь Кухарський. Режисером стрічки є Дмитро Андріянов, автор сценарію - Максим Черниш.

Прем'єру серіалу заплановано на 2022 рік.

 

Джерело: ICTV

Читайте також:

Новини

Нова «смачна» рубрика стартувала у «Фактах» на ICTV

У ранковому випуску «Фактів» на ICTV тепер з’явиться нова рубрика «Факти до кави». Готувати смачні сніданки за цікавими розмовами будуть ведучі каналу. Особливі сюжети виходитимуть щопонеділка починаючи із сьогоднішнього, - з 29 листопада.

29.11.2021
об 11:00

Новини

Українка Іванна Сахно зніматиметься у «Зоряних війнах: Асока»

Іванна Сахно (Тихоокеанський рубіж: Повстання) зіграла разом з Розаріо Доусон та Наташею Лю Бордіццо в лімітованому серіалі Disney + «Зоряні війни: Асока», спін-офі популярного серіалу стримерів «Мандалорець».

01.12.2021
об 13:10