Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Світові прем’єри серіалів, що потрапляють до Amediateka зможуть дивиться українці

27.04.2021
об 12:44

Сезони «Гри престолів», «Клану Сопрано», «Секс і місто», а також новинки 2020 та 2021 років – «Відіграти назад», «Неймовірні», «Ваша честь», які є частиною бібліотеки Amediateka, стануть доступні на території України.

З 1 травня бібліотека фільмів і серіалів Amediateka буде доступною в Україні абонентам OLL.TV. Прем'єри серіалів глядачі додатку бачитимуть одночасно з усім світом. Наприклад, в суботу, 1 травня, відбудеться прем'єра науково-фантастичного серіалу від студії Sky «Інтергалактик» – історія про банду жінок-ув’язнених, що вкрали космічний корабель.

Як повідомляє пресслужба «Медіа Групи Україна», каталог найкращих фільмів та серіалів від студій HBO, FOX, Showtime, Starz, BBC, ABC Studios, Sony Pictures стане доступним у HD якості в тарифах oll inclusive без додаткової оплати. Також контент можна буде побачити на партнерських платформах Vodafone TV та «Інтерактивне TV» від «Укртелеком».

 

Джерело: Пресслужба «Медіа Групи Україна»

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Офлайн-інтенсив: 7 кейсів від практиків, або Як творити кіно

27 лютого о 12:00 Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» проведе одноденний інтенсив «Як творити кіно». Шість практиків вітчизняної кіноіндустрії ділитимуться власним досвідом створення фільмів від ідеї створення сценарію до просування готової стрічки. Сьомий спікер виступатиме онлайн.

22.02.2021
об 12:13

Новини

VR DOC LAB: 18 Doсudays UA започатковує серію лекцій про створення VR-фільмів

Docudays UA спільно з Academy of Visual Arts Kharkiv розширює інструментарій документального кіно і пропонує опанувати майстерність створення VR-фільмів.

05.03.2021
об 11:26

Новини

Українське кіно за кордоном: Посилення потенціалу міжнародного співробітництва

На Всеукраїнському Форумі «Україна 30. «Культура. Медіа. Туризм», який проходить упродовж 9 – 11 березня в КВЦ Парковий, відбулась сесія «Посилення потенціалу міжнародного співробітництва у кіновиробництві та впізнаваності бренду українського кіно за кордоном». Серед учасників свої думки висловили голова Держкіно Марина Кудерчук; голова підкомітету в сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко; перший заступник міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв; засновник кіностудії FILM.UA Сергій Созановський; продюсер Жан Шарль Леві.

11.03.2021
об 16:38

Новини

Сценарист серіалу «Сокіл та Зимовий солдат» знову підніме щит Капітана Америки для четвертого фільму про супергероя

Головний сценарист і творець серіалу «Сокіл та Зимовий солдат» Disney+ та Marvel Малкольм Спеллман розробляє четверту частину франшизи «Капітан Америка» разом із Даланом Массоном, який разом із ним працював над сценарієм для шоу.

25.04.2021
об 12:49