Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Святковий рік: Рейтингові телепроєкти StarLightMedia відзначатимуть круглі дати

18.08.2020
об 12:23

У StarLightMedia починається сезон ювілеїв. Кінець 2020-го й початок наступного року для телевізійної групи є особливими. Програма «Факти» на ICTV святкуватиме 20-річчя, «Факти тижня. 100 хвилин» та «Свобода слова» - 15-річчя. Срібна дата у «Вікна-новини» на СТБ, яким виповнюється 25 років.

Щотижня редакції телевізійної групи №1, яка створює суспільно важливі програми, виробляють більше 60 годин контенту. Кориспондентам StarLightMedia довіряє і надає перевагу більше 14 млн українців.   

«ICTV ми будували як сучасне телебачення сучасної України. Країни, яка зробила свій вибір у Незалежності. Ми хотіли бути голосом цієї незалежності, каналом людей, у яких світяться очі і які не бояться роботи. Людей праці у найкращому і найвищому значенні цього слова. Від самого початку найважливішим для нас було стати близькими до людей, розуміючи найважливіше і дивлячись вперед. Завдяки новій українській журналістиці, яка заклала основи редакцій «Вікна-новини» і «Факти», ми понад 25 років тому почали формувати український порядок денний. Телеканал ICTV навіть зробив відео з зірками, які виконували гімн України, щоб розпочинати свій день по-українськи», – коментує президент StarLightMedia ОЛЕКСАНДР БОГУЦЬКИЙ.

За час існування команди «Фактів» і «Вікна-новини» встигли зробити 88 120 випусків, а це 17 700 годин ефіру; «Свобода слова» має 900 випусків – 1 400 годин ефіру. Також варто зауважити, що вже 5 місяців поспіль «Факти тижня» утримують лідерство серед підсумкових програм.

«Ми створили перший майданчик в Україні, де запропонували політикам говорити в прямому ефірі про найважливіше – так народилася «Свобода слова». А щоб пояснити те, про що часами політики воліли мовчати, – «Факти тижня». Зараз з новинами і суспільно важливими програмами нашого Дивізіону, такими як «Антизомбі» і «Гражданская оборона», щотижня контактує понад 50% українців віком 18+, понад 15 млн людей. Це більше половини всіх українців, які дивляться телебачення. Тож вітаю команди наших улюблених програм з ювілеями і бажаю досягти ще вищих звершень! У нас ще багато роботи та спільних перемог попереду», – вітає колег ОЛЕКСАНДР БОГУЦЬКИЙ.

 

Джерело: StarLightMedia

Читайте також:

Глядач обирає Телеканал ICTV
Новини

Глядач обирає Телеканал ICTV

Телеканал ICTV, що належить до медіагрупи StarLightMedia, став лідером серед національних мовників у травні 2020 року. Його частка по аудиторії 18-54 р. (міста 50 тис.+) склала 10,21%*.

02.06.2020
об 10:59

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13