Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Супутникове мовлення: Оновлений формат та контент телеканалу «Ісландія»

03.06.2020
об 11:30
Супутникове мовлення: Оновлений формат та контент телеканалу «Ісландія»

З 1 червня український інформаційно-пізнавальний телеканал «Ісландія» працює у тестовому режимі мовлення на азербайджанському супутнику Azerspace-1 у форматі високої частоти (HD), пише «Детектору медіа».  

Канал планували запустити раніше, проте через карантин Національна рада з питань телебачення та радіомовлення затягнула зміну ліцензії супутника з українського на азербайджанський. Телеканал мовитиме в тестовому режимі протягом червня, а на початку липня розпочне повноцінне мовлення.   

За словами головного редактора каналу Сергія Грішина, у проєкту наразі не вистачає контенту, щоб повністю заповнити ефір - 17 годин національного й власного продукту на добу (7 годин іноземного). Тож на каналі разом з новими випусками програм транслюватимуть архів проєктів, контент яких не прив’язаних до конкретних подій. 

Водночас на каналі планують показувати нові програми Сергія Грішина («Вечірній ефір») та Володимира Петрова («Післязавтра»), які вони запустили під час карантину. 

«У нас немає поняття сезону, але протягом літа ми протестуємо контент і на осінь подумаємо, які програми лишати, а які ні. Певним чином, наближення місцевих виборів може вплинути на це – можливо, ми запустимо політичні розмовні програми тощо», – коментує Сергій Грішин.

Крім того, він додав, що зараз команда думає над проєктами, які замінять авторські програми «Рагулi» та АМБ Тетяни Микитенко, яка пішла з «Ісландії» на початку травня та робить влоги на власному ютуб-каналі.

Джерело: «Детектор медіа»

 

Читайте також:

Один вечір – один фільм Каннського кинофестивалю
Новини

Один вечір – один фільм Каннського кинофестивалю

Сьогодні і впродовж наступних п’яти вечорів на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА транслюватимуть добірку фільмів, презентованих на Каннському кінофестивалі. Розпочнеться програма з українського фільму «Плем’я».

01.06.2020
об 16:49

Бета-версія з великими амбіціями – DreamCast
Новини

Бета-версія з великими амбіціями – DreamCast

DreamCast — професійна кастинг-платформа для кастинг-директорів, акторів та агентів. У її творців дуже амбітні плани – сприяти розвитку української кастинг-індустрії та її інтеграції в міжнародний кінопроцес.

02.06.2020
об 10:53

«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму
Новини

«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму

«Вічно танцююча людина» («Вечно танцующий человек») – так називаеться тизер документального фільму, вихід якого анонсував MONATIK. Відомо, що це буде фільм-біографія артиста, якого шанувальники і ЗМІ після приголомшуючого успіху стадіонного шоу «LOVE IT ритм» називають не інакше, як «Геній сучасності».

02.06.2020
об 14:36

Новини

Українська YouTube-блогерка підписала контракт з американською медіастудією

За життям 6-річної Діани на її YouTube-каналі слідкує понад 54 мільйони людей, а тепер вона стане ще й героїнею серіалу та мобільної гри. Сторінка дівчинки Kids Diana Show – третя за кількістю переглядів YouTube-каналів у світі, тому й не дивно, що американська компанія обрала саме цю дівчинку для нового онлайн-шоу.

02.06.2020
об 18:05