Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Страх є завжди»: актор Максим Девізоров розповів про підготовку до бойових дій на фронті

07.06.2022
об 13:13

З початку вторгнення росії в Україну актор відомий за роллю у серіалі «Перші ластівки» Макс Девізоров  взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини. Журналісти Нового каналу розпитали актора про мотиви його рішення, підготовку до бойових дій та плани на майбутнє.

 

Війна так чи інакше вплинула на життя кожного українця. У когось змінилися звички та розпорядок дня, а у когось життя перевернулося з ніг на голову. Так, актор серіалу «Перші ластівки» Максим Девізоров залишив театральну сцену та знімальні майданчики і вступив до сил ТрО ЗСУ. Тепер він боронить Батьківщину від загарбників.

«Як, напевно, в кожного українця, моя душа боліла через те, що відбувається на території нашої країни. Я не міг лишатися осторонь. З перших днів повномасштабної війни поривався записатися до територіальної оборони, приходив до військкомату. Але мені завжди казали, почекати, тоді брали лише людей із бойовим досвідом.

Втім, зараз Девізоров разом із побратимами виконує завдання на Донеччині.

«Наразі я ще не маю бойового досвіду, безпосередньо в бойових діях участі не брав. Це все доведеться ще пізнати. Страх є завжди, але що краще ти підготовлений, то простіше буде з ним впоратися, за необхідності врятувати своє життя та життя побратима. Тому цей час ми проводимо з користю – опановуємо нову для нас військову справу» - поділився актор.

Нещодавно Макса Девізорова відпустили на кілька днів із навчального полігону, аби він зміг одружитися. Його обраницею стала акторка Світлана Гордієнко.

 

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

Кінопростір в Українському Домі

В Українському Домі розпочинає роботу Кінопростір. Він пропонує глядачам і професійній кіноспільноті щоденні перегляди українського та світового кіно, програму публічних подій і діалогову платформу.

06.06.2022
об 11:08

Новини

Women in Industry: у каннах поговорили про опір творчої людини війні та жінок-кінематографісток

В межах Дня України на Marché du Film відбулося відразу декілька шоукейсів українських проєктів на різних стадіях виробництва. Загалом було представлено 13 стрічок, з яких більше половини – 7 проєктів – знімають режисери-жінки. Та чи є це ознакою того, що в українській індустрії досягнуто гендерної рівності? А як щодо світової кіноіндустрії загалом?

22.05.2022
об 15:35