Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
Гурт Kalush записав трек до 30-річчя телеканалу ТЕТ

Стоп знято: Як фільмували новий сезон «Будиночка на щастя»

08.12.2020
об 14:29

Днями завершилися зйомки третього сезону серіалу «Будиночок на щастя», тож режисер розповів, що було найважчим під час знімального процесу.

Нагадаємо, восени творці серіалу «Будиночка на щастя» фільмували третій сезон ситкому для «Нового каналу». Що постійно ставало на зваді знімальній групі та як долали перешкоди розказав режисер-постановник і продюсер Сергій Атрощенко.

«Через пандемію ми почали зйомки із суттєвим запізненням. Мали стартонути навесні, а розпочали аж восени. Більшість сцен у нас на вулиці, тому доводилося знімати їх на стику. Тобто не по порядку сюжетної лінії, а всю натуру в жовтні. Однак і тоді вже було холодно. Нам доводилося добряче утеплювати артистів та гріти їх чаями, а ще для кадру постійно ховали жовте листя. Адже дії в серіалі відбуваються у теплу пору», – поділився секретами виробництва сезону режисер.

За словами Сергія Атрощенка, він ще постійно хвилювався, щоб на майданчику ніхто не захворів на COVID.

«Усі були в напруженні. Адже у Назара Задніпровського та Галини Безрук були антитіла, а у Віталіни Біблів та Кості Войтенка – ні. На щастя, за час зйомок актори не захворіли. Адже ми дотримувалися усіх санітарно-гігієнічних норм», – розповів режисер.

Прем’єру третього сезону глядачі «Нового каналу» побачать у 2021 році, однак Сергій вже має ідеї для четвертого сезону.

«Третій сезон у нас закінчується на дуже цікавій та інтригуючій ноті, тому я вже бачу, як можемо його продовжити. Переконаний, що сюжет буде цікавий глядачам», – заінтригував СЕРГІЙ АТРОЩЕНКО.

Нагадаємо, дії у серіалі «Будиночок на щастя» відбуваються в селі Сеньківка, де між улюбленими героями – Максом (Костя Войтенко), Машею (Галина Безрук), Васею (Назар Задніпровський), Любанею (Віталіна Біблів) – вирують пристрасті.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Розпочались зйомки нового сезону «Будиночка на щастя»

Вир пристрастей, сварок і непередбачуваних ситуацій очікує глядачів ситкому «Будиночок на щастя». Названа орієнтовна дата прем’єри третього сезону проєкту.

21.09.2020
об 13:59

Новини

Що відбувається на знімальному майданчику «Будиночку на щастя»

Серіал на актуальну для сьогодення тему можна буде побачити за декілька місяців. Нині триває його фільмування. Актори радіють тому, що відбувається на знімальному майданчику та тому, що ролі грати легко та приємно.

01.10.2020
об 14:22

Новини

Свято на зйомках «Будиночку на щастя»

Сьогодні в зірки «Будиночку на щастя» ювілей, тож з цього приводу актор Назар Задніпровський розказав, де проведе свій день народження, та який подарунок очікує від дружини.

09.11.2020
об 13:14

Новини

Костя Войтенко розповів про зйомки серіалу «Будиночок на щастя»

Тривають зйомки третього сезону серіалу «Будиночка на щастя», трансляція якого відбувається в межах програмної сітки «Нового каналу». Про процес роботи над серіалом час від часу розповідають його актори.

17.11.2020
об 15:10