Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

СТБ і «Холостяк» запускають другу кампанію проти гендерних стереотипів – #Сильний

10.02.2021
об 16:15

Проєкт #СильнаЯ, розпочатий телепрограмою «Холостячкою», підхоплює шоу «Холостяк» і започатковує кампанію #Сильний. З 17 лютого на всіх діджитал-майданчиках каналу СТБ відомі особистості спробують намалювати портрет «ідеального чоловіка» нового часу.

 

Телеканал СТБ у партнерстві з відділом сталого розвитку StarLightMedia продовжують кампанію проти гендерно обумовлених стереотипів. Восени 2020 року #СильнаЯ 14 успішних українок розповіли свої історій про досвід подолання стереотипів. На черзі 14 інтерв’ю, в яких зіркові співвітчизники протилежної статі розкажуть про своє ставлення до шаблонного уявлення суспільства про «ідеального чоловіка». Зокрема у своїх відвертих розмовах торкнуться тем про методи виховання, через які довелося пройти героям кампанії в ранньому дитинстві, про розподіл ролей у сім’ї і право на відкритий прояв емоцій. Про те, чи стає сильний чоловік менш мужнім, якщо вирішує залишитися в декреті з дитиною, звернутися до психолога, поставити кар’єру другої половинки вище своєї або обрати професію, яку суспільство вважає «не чоловічою». Багато хто з героїв кампанії вперше заговорить на ці теми публічно – щоб допомогти в подоланні стереотипів щодо чоловіків і щоб підтримати жінок, які йдуть до своєї мети, незважаючи на тиск суспільних упереджень.

 

У кампанії #Сильний приймають участь:

 

- ресторатор і суддя проєкту «МастерШеф» Ектор Хіменес-Браво;

- ведучий реаліті «Холостяк» і «Холостячка» Григорій Решетник;

- ведучий гостросоціального проєкту «Один за всіх» Сергій Костира;

- бізнесмен, блогер і продюсер гурту TVORCHI Петро Заставний;

- блогер і підприємець Ваня Кришталь;

- актор Тарас Цимбалюк;

- головний Холостяк весни-2021 і бізнесмен Михайло Заливако;

- телеведучий, бізнесмен, блогер Нікіта Добринін;

- психолог Андрій Козінчук;

- обранець першої української Холостячки, автор Студії «Квартал 95» Олександр Еллерт;

- фіналіст проєкту «Холостячка», бізнесмен Олексій Тригубенко;

- радіоведучий, комік, автор гумористичних проєктів Андрій Рибак;

- морпіх, ветеран війни, власник бренду «Ювелірний татуаж» Сергій Панков;

- поліцейський Сергій Багаліка.

 

Кожен з героїв ще раз наведе приклад, як вигадані стереотипи призводять до цілком реальних наслідків. #СильнаЯ почала діалог про стереотипи, які заважають жінці реалізувати мрію, ухвалювати рішення без суспільного тиску і знайти щастя. #Сильний подбає про те, щоб те ж саме трапилося і для чоловіків. Мета обох кампаній – боротьба за право бути справжніми, відкрито говорити про свої переживання, робити вибір з огляду на власні прагнення і підтримувати в цьому свого партнера, популяризувати рівне право на кар’єру обох партнерів і рівну участь у домашній роботі та вихованні дітей.

 

З 18 лютого по 3 березня щодня виходитимуть інтерв’ю на онлайн-платформах телеканалу (інстаграм, фейсбук, ютуб і сайт СТБ).

 

Джерело: СТБ

 

Читайте також:

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28

Новини

На СТБ розкажуть, як створювались новини протягом 25 років

Цього понеділка, 31 вересня, на телеканалі СТБ покажуть новий чотирисерійний спецпроєкт. Його присвятили одній з програм каналу, яка 4 вересня відзначає ювілей.

31.08.2020
об 17:55

Новини

Карантин вплинув на формування телепрограми на каналі СТБ

Хоча часи, коли вся сім’я збиралася ввечері перед телевізором, лишилися у минулому, телеканали продовжують користуватися глядацьким попитом. Креативні відділи прагнуть вражати свою аудиторію, аби знову й знову завойовувати увагу людей. Пандемія та час локдауну дещо завадив планам у всіх сферах, не виключенням стало й телебачення. Однак вмикаючи, наприклад, СТБ там можна побачити не тільки нові програми, але повернення після значної перерви вже знайомих глядачу телепроєктів із новим сезоном випусків. Як мовнику, що входить до медіагрупи StarLightMedia вдалося пережити карантин в інтерв’ю виданню MBR розповіла керуюча директорка каналу СТБ Людмила Семчук.

06.11.2020
об 12:05