Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Стартував пітчинг ідей для он-лайн платформ

10.04.2020
об 09:12

Лідери кіновиробництва, компанії Star Media (Україна) і Apple Tree (Франція) розпочали спільний пітчинг ідей проектів для онлайн-платформ.

Компанія Star Media в партнерстві з міжнародною кінокомпанією Apple Tree оголосила про початок пітчинга ідей проектів, головним критерієм якого буде орієнтація на онлайн-платформи. 

Організатори підчингу підкреслюють, що відкриті до будь-яких ідей та форматів.

"У вас є ідея проекту - серіалу або повнометражного фільму - яку ви вважаєте потенційним хітом, але телеканали не беруться за неї через занадто сміливі та закручені ходи? Придумали захоплюючий проект, але кількість відвертих сцен і занадто «живий» язик не дозволені на телеекрані? Ваша історія унікальна і незвичайна? Саме такі роботи приймаються для участі в пітчингу, з можливістю подальшої реалізації і показу в онлайні" - пише у релізі пр-служба компанії Star Media.

Пітчинг пройде в два етапи: спочатку конкурсна комісія, що складається з досвідчених продюсерів, режисерів та сценаристів України, а також міжнародних продюсерів розгляне всі роботи і сформує з них шорт-лист, а потім з нього виберуть переможців. Очолить комісію французький продюсер Жан-Шарль Леві (один із засновників кінокомпанії Apple Tree). Кращі автори отримають шанс побачити втілення своєї ідеї на одній з популярних онлайн-платформ.

На пітчинг приймаються заявки як від досвідчених сценаристів, так і від випускників і студентів профільних ВНЗ. У настільки турбулентний час для компанії пріоритетом у проведенні даного пітчинг виступає соціальний аспект - підтримати молодих, талановитих авторів, дати їм можливість заявити про себе і отримати досвід роботи в професійному середовищі.  Пітчинг пройде з 10 квітня по 1 червня 2020 року. Участь у ньому є безкоштовною. 

Умови підчингу: заявка повинна містити в собі ім'я і прізвище автора, його номер телефону та електронну адресу. Також вказаний жанр проекту, його мова, формат (вертикальний / горизонтальний), кількість і хронометраж епізодів. Разом із заявкою необхідно залишити "біблію" героїв (короткі описи основних персонажів), логлайн проекту, синопсис першого сезону (не більше двох сторінок шрифтом Courier New 12) сценарій пілота і список проектів-референсів. Заявки приймаються за адресою pitchideas@starmediafilm.com

Пітчинг пройде з 10 квітня по 20 червня 2020 року.