Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Стартували зйомки нової мелодрами «Солоний поцілунок»

24.12.2021
об 16:18

У Києві тривають зйомки чотирисерійної мелодрами «Солоний поцілунок». Головні герої стрічки Юля і Герман люблять одне одного. Але Герман з необережності вчиняє злочин та потрапляє до колонії. Ці драматичні події кардинально змінюють долі закоханих...

У головних ролях: Анастасія Іванова, Максим Самчик, Сергій Мітрюшин, Олена Коновальчук, Світлана Зельбет, Сергій Фролов, Яна Ключник, Наталія Корецька та інші.

Режисер-постановник - Олександр Будьонний, оператор-постановник Юрій Дунай. Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мирський, Марина Хріпунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Катерина Швець.

 «"Солоний поцілунок" — це життєствердна історія про вибір, вчинки, відповідальність і справжнє кохання. За сюжетом, головні герої зближуються, бо обоє люблять собак. Знімати тварин у кадрі дуже непросто, і в чотирилапого актора буде дублер» - про новий проєкт розповіла виконавча продюсерка Катерина Швець.

«Солоний поцілунок» - це спільний проєкт FILM.UA Group і каналу «Україна».

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

«Розсміши коміка», «Побачення без фільтрів», «Пригоди Бампера і Суса» — що покаже ТЕТ у 2022 році

Телеканал ТЕТ вже підбив підсумки року та подылився планами на наступний. У 2021 ТЕТ показав безліч прем'єр і довгоочікуваних продовжень шоу і серіалів, та підготував чимало новинок і на 2022.

21.12.2021
об 15:19

Новини

Премꞌєра нового серіалу «Дівчата» на телеканалі СТБ

Питання про жіночу дружбу часто викликає суперечки та бурхливі обговорення. Чи існує вона? Чому саме історія подруг здатна викликати сумніви? Настав час їх розвіяти і поставити крапку. Жіноча дружба є! І вона сповнена різних емоційних граней: щастя, радості, співпереживання, захоплення, емпатії, співчуття та розуміння.

23.12.2021
об 11:09