Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Стар медіа ТБ» приєдналося до Асоціації правовласників і постачальників контенту

18.09.2020
об 18:50

Один з лідерів з виробництва фільмів та серіалів  - ТОВ «Стар Медіа ТБ»   -  приєдналося до складу  Асоціації правовласників і постачальників контенту.

Завдяки цьому ТОВ «Стар Медіа ТБ» стає активним учасником громадського обговорення проєктів не тільки у сфері виробництва контенту, але і його поширення. Зокрема з питання діяльності постачальників телевізійного контенту – провайдерів програмної послуги й ОТТ-платформ. Нагадаємо, що ТОВ «Стар Медіа ТБ» – це дочка міжнародної телевізійної компанії Star Media, яка розвиває мережу власного мовлення: телеканали Star Cinema, Star Family вже доступні у кількох країнах Європи. До того ж,  будучи одним з найбільших правовласників у просторі СНД, Star Media активно працює в напрямку захисту прав інтелектуальної власності.

                                          Олексій Шульдешов

 

 

 «Ми підтримуємо колективний захист інтересів легальних постачальників контенту. Що є гарним для провайдерів, то є гарним і для виробників контенту. Водночас найважливішою місією правовласників є боротьба з несанкціонованим доступом до контенту, яку ми маємо найближчим часом посилити разом для розвитку pay TV», – говорить ОЛЕКСІЙ ШУЛЬДЕШОВ, директор ТОВ «Стар Медіа ТБ».

                                                        Наталія Клітна             

 

 «Зокрема, тільки разом ми можемо наблизитися до виконання найголовнішого завдання, без якого повною мірою не функціонуватиме pay TV – це підвищення культури споживання контенту. Тому що саме виробники контенту створюють історії, які змінюють світогляд. Приєднання таких активних учасників, близьких до найкращих світових контент-виробників, відкриває асоціації нові можливості завдяки їхньому креативу», – підкреслює НАТАЛІЯ КЛІТНА, голова Правління Асоціації правовласників і постачальників контенту.

 

 Джерело: Стар Медіа ТБ

 

Читайте також:

Новини

У Star Media три нагороди – вітаємо!

На одному з найпрестижніших і найстаріших кінофестивалів Північної Америки одразу три проєкти Star Media отримали визнання.

20.05.2020
об 14:44

Star Media School проведе курс-практикум для акторів
Новини

Star Media School проведе курс-практикум для акторів

​​​​​​​Оголошено набір на практичний курс для акторів, які хочуть отримувати ролі в кіно, від Star Media School. Лектором стала відома в кіноіндустрії кастинг-директорка Алла Самойленко.

29.05.2020
об 15:10

Новини

Star Media та Apple Tree опублікували шорт-лист пітчингу ідей для онлайн-платформ

Навесні кіновиробники оголосили про конкурс ідей проєктів для онлайн-платформ. Згодом один з таких сервісів заснували Star Media разом з Apple Tree. Нещодавно на цьому ресурсі з’явився шорт-лист претендентів на перемогу у пітчингу ідей.

02.07.2020
об 18:22