Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Стало відоме ім’я четвертого експерта «Супер Топ-моделі по-українськи»

04.08.2020
об 16:33

«Новий канал» оприлюднив ім’я ще одного експерта, який оцінюватиме роботу дівчат-учасниць реаліті для моделей. У першому випуску Аллі Костромічовій, Соні Плакидюк та Сергію Нікітюку допомогатиме відомий український ведучий та гуморист.

У новому сезоні «Топ-моделі по-українськи» незмінними лишились три експерти – це ведуча Алла Костромічова, і два постійні судді – Соня Плакидюк та Сергій Нікітюк. Однак у кожному випуску до них приєднуватиметься ще один експерт. Кожен раз це четвертим суддею ставатиме інша людина. Так, у першому епізоді шоу запрошеною зіркою став Сергій Притула.

«У цьому сезоні запрошеними експертами будуть усі, хто допоможе дівчатам з розвитком власного бренду. Під брендом ми маємо на увазі особистість і сильні сторони кожної з учасниць», — розповів креативний продюсер проэкту СТАНІСЛАВ БОНДАР.

Аби обрати кращу з кращих, Притула влаштував дівчатам невеликий іспит, перевіряючи рівень їхніх загальних знань.

«Мені подобається, що я не побачив якоїсь конкретної фаворитки. Тому що, коли така є, весь конкурс стає нецікавим. Комусь хотілось потиснути руку на подіумі, а комусь хотілося сказати «Не вірю!». Я спостерігав за дівчатами і за лаштунками — було цікаво подивитися, як вони трансформуються зі стану звичайних дівчин на суперзірок перед виходом на подіум», - поділився враженнями СЕРГІЙ ПРИТУЛА.

Дізнатись, хто з дівчат пройшов іспит, який влаштував їм ведучий, можна буде вже восени на «Новому каналі».

 

Джерело: пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах
Новини

«Стоп-Земля» і «ВАКУУМ» представлятимуть Україну на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

За підтримки Ukrainian Institute – Українського інституту, два проєкти представлятимуть сучасне українське кіно на щорічному кінофестивалі у Карлових Варах.

09.07.2020
об 13:35

Новини

Новий проєкт від Школи Супергероїв: «Як стати лікарняним вчителем»

Кураторка проєкту «Право на освіту» Наталія Мосейчук пропонує вчителям, які хочуть викладати дітям в лікарнях, пройти онлайн-курс. Для цього в рамках проєкту «Школа Супергероїв» відбувся вебінар «Як стати лікарняним вчителем».

09.07.2020
об 17:14

Новини

Восени на «Новому каналі» відбудеться прем'єра нового сезону «Супер ТОП-модель по-українськи»

На «Новому каналі» розпочались зйомки модного шоу країни «Супер ТОП-модель по-українськи». Цей сезон стане сумішшю двох проєктів: «Супермоделі по-українськи» і «Топ-моделі по-українськи». Участь у ньому візьмуть дівчата з попередніх сезонів цих двох шоу. Слоган нового проєкту: «Краса врятує світ».

24.07.2020
об 18:11